Novinky

Broušení bruslí v Bauer Hockey Shopech

20.10.2016

V Bauer Hockey Shopech v Českých Budějovicích, Litvínově a Znojmě si nově můžete nechat nabrousit brusle na nejkvalitnější brusce Blade Master!

Cena je 80 Kč pokud jste držitelem Bauer Card máte broušení za 70 Kč a pokud si v našem obchodě koupíte brusle, tak máte broušení zdarma.


Rozdáváme kšiltovky Bauer Vapor zdarma!

02.09.2016

Dlouho očekávaná nová řada hokejek Vapor 2016 je zde! Při této příležitosti pro Vás máme neopakovatelnou nabídku v podobě originální kšiltovky Bauer Vapor ZDARMA pro všechny, kdo koupí jakoukoliv hokejku z této řady. Tato akce platí u všech dobrých prodejců Bauer.

 

 

Pro svoji kšiltovku si můžete zajít do značkových prodejen Bauer Hockey Shop, které najdete v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Zlíně, Znojmě, Litvínově, Děčíně, Mariánských Lázních a Karlových Varech. Kšiltovky na vás čekají i v prodejnách JB Sport v Praze (pobočky Hvězda, Letňany a Dlážděná),  a v Liberci. Pokud bydlíte v Plzni a okolí, tak navštivte prodejnu Sport-K. Akce probíhá i v prážské prodejně Hockey4U.

 

Akce platí od 5. září až do rozdání všech kšiltovek. Na každé z výše zmíněných prodejen na vás čeká 25 originálních kšiltovek Bauer Vapor ZDARMA.

Tak neváhejte a navštivte jednu z výše zmíněných prodejen, kupte si skvělou hokejku a odneste si  svou stylovou kšiltovku Vapor 1X!

 

 


Bauer Card Days 2016

15.07.2016

Potřebujete novou výstroj pro sebe či pro svoje dítě?

 

Tak právě teď můžete nakoupit nejvýhodněji a to díky extra slevě pro držitele Bauer Card!

 

V rámci Bauer Card Days nakupujete podle tohoto vzorce:

 

Stálá sleva držitele Bauer Card

+

Extra sleva 10 %

=

Nejvýhodnější předsezónní nákup výstroje

 

Získejte privilegia držitele Bauer Card a využijte tuto výjimečnou nabídku nejvýhodnějšího předsezónního nákupu!

 

Akce probíhá od pondělí v Bauer Hockey Shopech po celé zemi. Registrovat se do programu Bauer Card a nakoupit tak s 20% slevou můžete v prodejnách v Brně, Zlíně, Ostravě, Českých Budějovicích, Karlových Varech, Litvínově a Znojmě. V Bauer Hockey Shopu máte vždy na výběr z bezkonkurenční nabídky produktů Bauer, ze které si zaručeně vybere každý hokejista. 

 

Stát se členem klubu Bauer Card a pořídit novou hokejovou výstroj za ty nejvýhodnější ceny můžete i z pohodlí domova na oficiálním e-shopu Bauer. V kroku objednávky číslo 4 - rekapitulace stačí uplatnit slevový kód BCD2016 (viz.obrázek)

 

 

Nakupujte výhodně, nakupujte s Bauer Card!

Pozor akce platí jen do 30. června!

 

 


    1 2 3 4 5 6    

Produktové řady

bottom

Odebírejte náš newsletter
a nic důležitého vám neunikne!
NOVINKY. NABÍDKY. SOUTĚŽE.

Vyplněním e-mailu souhlasíte se zasíláním reklamních e-mailů. Newsletter vám bude zasílán jednou až dvakrát za měsíc. Registrace není zavazující. Zasílání Newsletteru můžete kdykoliv zrušit.