Novinky

BAUER ZÍSKAL COMBAT SPORTS

23.04.2013
Bauer Performance Sports oznámil, že definitivně uzavřel smlouvu o celkové akvizici společnosti Combat Sports (Combat), předního výrobce kompozitních pálek na baseball a softball, hokejek a holí na lacrosse.
Combat Sports vyrábí kompozitní a hybridní produkty jak pod svou vlastní značkou, stejně jako pod prémiovými značkami, přičemž na sportovních trzích působí od roku 1998.

Combat si získal velmi dobrou pověst jako dodavatel prémiových a inovativních kompozitních technologií díky využití nejnovějších poznatků v provedení a životnosti produktů, které slouží rekreačním a výkonnostním hráčům až po hráče elitní profesionální úrovně. Combat má dlouholetou historii  a bohaté zkušenosti v oblasti vývoje kompozitních materiálů, včetně například inovativních produktů pro NASA.

"Combat Sports se těší úspěšné historii v poskytování inovativních kompozitních technologií pro oblast sportovního zboží a produktů, a jsme potěšení, že můžeme obohatit značku Bauer o tyto znalosti a expertízu.", řekl Kevin Davis, prezident a generální ředitel společnosti Bauer Performance Sports. 
 

Produktové řady

bottom

Odebírejte náš newsletter
a nic důležitého vám neunikne!
NOVINKY. NABÍDKY. SOUTĚŽE.

Vyplněním e-mailu souhlasíte se zasíláním reklamních e-mailů. Newsletter vám bude zasílán jednou až dvakrát za měsíc. Registrace není zavazující. Zasílání Newsletteru můžete kdykoliv zrušit.