Novinky

Dorostenec Lukáš Slíž vyhrál pro Vítkovice nejnovější hole Bauer

19.12.2013

Člen kádru mladšího dorostu HC VÍTKOVICE STEEL Lukáš Slíž vyhrál v celorepublikové soutěži společnosti Bauer zbrusu nové hole pro sebe i svůj tým. Slavnostní předání symbolického šeku na výstroj za 130 000 korun proběhne během pondělního zápasu A-mužstva s Pardubicemi.


Ve velké podzimní soutěži Bauer Hockey Shopu se štěstí usmálo na mladší dorostence HC VÍTKOVICE STEEL. Soutěž o sadu nových hokejek za více než 130 000 vyhrál ostravský dorostenec Lukáš Slíž a pro sebe a svůj tým – mladší dorost HC VÍTKOVICE STEEL. Ostravští mládežničtí hokejisté tak dostanou zcela nové hole z produkce firmy Bauer.


„Soutěž probíhala po celé České republice a zúčastnit se jí mohli všichni, jak profesionální, tak amatérští hokejisté, či jen fanoušci. V kategorii Vyhraj hole pro sebe a celý tým se vítězem stal právě vítkovický Lukáš Slíž, a tak se mladší dorostenci v Ostravě mohou těšit na nové vybavení. Výherci i celému klubu blahopřejeme,“ říká Patrik Fanc, marketingový manažer zástupce firmy Bauer pro Českou republiku.


V průběhu dnešního přestávkového programu dojde i na předávání symbolického šeku na novou výstroj zástupcům mladšího dorostu HC VÍTKOVICE STEEL z rukou zástupců české pobočky firmy Bauer.

Zdroj:http://www.hc-vitkovice.cz/archiv/mladsi-dorost/dorostenec-lukas-sliz-vyhral-pro-vitkovice-nejnovejsi-hole-bauer.html


Produktové řady

bottom

Odebírejte náš newsletter
a nic důležitého vám neunikne!
NOVINKY. NABÍDKY. SOUTĚŽE.

Vyplněním e-mailu souhlasíte se zasíláním reklamních e-mailů. Newsletter vám bude zasílán jednou až dvakrát za měsíc. Registrace není zavazující. Zasílání Newsletteru můžete kdykoliv zrušit.