O Baueru

bauer

Výrobce špičkové hokejové výstroje pro hráče ledního a in-line hokeje, brankáře a rozhodčí - to je Bauer.

Firma Bauer patří mezi nejvýznamnější světové výrobce a dodavatele hokejového zboží. Společnost byla založena v Ontariu v roce 1927, firma Bauer vyvinula první brusli - ocelový nůž vlastnoručně přibitý na spodní část boty. Tento vynález navždy změnil styl hry. Od té doby Bauer pokračuje ve výrobě inovativních produktů v odvětví.

Na značkovou hokejovou výstroj BAUER spoléhají profesionálové na celém světě. Helmy, hole, chrániče a především brusle Bauer patří k absolutní špiččce. Proto je hokejová výstroj BAUER mezi profesionály v NHL nejpopulárnější.

Historie Bauer

1981   Zrodila se brusle BAUER SUPREME Custom 100. Vyráběná v pěti šířkách pro téměř každou velikost nohy. Brusle SUPREME 100 navždy spojila pojem Supreme s přizpůsobivostí a výkonem. 
1992   Erik Lindros vstoupil do týmu BAUER a spolupracuje s odděleními výzkumu, designu a vývoje, aby společnými silami zdokonalili hráčskou výstroj a posunuli možnosti každého hráče. 
1997   BAUER představuje brusli VAPOR - technologicky nejpokrokovější brusli od roku 1933. VAPOR - v tom období zdaleka nejlehčí brusle - vystartovala na cestu k číslu 1 na trhu. Záhy se stala nejúspěšnějším počinem Baueru vůbec. 
1997   BAUER navrhnul helmu 5000 - první helmu, v které použil pěnu dvojí hustoty pro dokonalou ochranu a přilnavost. Stejný princip ochrany je standardem i nyní.  
2002   Brusle VAPOR XX vstoupila na led a okamžitě sebou strhla profesionální hráče. Tuto revoluční brusli nosilo 125 hráčů NHL a stejně úspěšně debutovala v klubech i v řadách veřejnosti.  
2005  Hokejka VAPOR XXX je vůbec první navrhnutá a vyrobená technologií ,,one-piece" - zjednoho-kusu. Kombinací této technologie a zdokonaleného způsobu ohýbání je hráč schopný přesměrovat víc energie do reakčně rychlejší střely.  
2008   První jméno v hokeji je zpět, připravené znovu a znovu pozdvihnout možnosti hráče a zdokonalit hru… 
2009   Společnost NIKE BAUER kupuje firmu Mission-ITECH – tímto spojením posiluje svou pozici světové jedničky na hokejovém trhu! Všechny značky (BAUER, NIKE BAUER a Mission-ITECH) jsou sloučeny pod jediné a v hokeji uznávané jméno – BAUER!  
bottom

Odebírejte náš newsletter
a nic důležitého vám neunikne!
NOVINKY. NABÍDKY. SOUTĚŽE.

Vyplněním e-mailu souhlasíte se zasíláním reklamních e-mailů. Newsletter vám bude zasílán jednou až dvakrát za měsíc. Registrace není zavazující. Zasílání Newsletteru můžete kdykoliv zrušit.