3D Skate Lab, to je revoluce ve výběru bruslí od značky Bauer!


Značka Bauer jako lídr na trhu s hokejovou výstrojí představila v České republice revoluční novinku při výběru bruslí a to 3D Skate Fit Lab. Unikátní scanner s umělou inteligencí, který na základě skenu vašeho chodidla navrhne správnou modelovou řadu a velikost brusle přesně podle potřeb jednotlivého hráče, tak aby dokázal při hře podat maximální výkon.

Nově lze na základě skenu chodidla vyrobit i brusle přesně na míru konkrétnímu hráči. Pro bližší informace naštivte váš Bauer Hockey Shop!

Pro dokonalý přenos energie při bruslení je potřeba, aby brusle na noze dokonale seděla, tedy bez jakéhokoliv volného místa mezi nohou a bruslí. Pro pohodlí hráče je důležité, aby nedocházelo k žádným otlakům, které by mu znepříjemňovali bruslení. Splnit všechny tyto požadavky není jednoduché, jelikož není možné vyzkoušet si brusle na ledě a až potom si je koupit v prodejně. Proto značka Bauer přišla s inovativním technologickým řešením ve formě 3D Skate Lab.

Před sezonou této unikátní služby využil v brněnském Bauer Hockey Shopu hráč Washington Capitals Michal Kempný, aby si vybral ty správné brusle na sezonu v NHL, ve které vyhrál legendární Stanley Cup!

Odbornou asistenci při výběru bruslí mu poskytl produktový manažer značky Bauer pro Českou republiku Igor Novotný. Podívejte se na video, jak probíhá celý proces výběru bruslí pomocí 3D Skate Lab.

Ve videu se můžete podívat na celý proces výběru bruslí pomocí unikátního 3D Skate Lab, který si můžete vyzkoušet i vy a to ve značkových prodejnách Bauer Hockey Shop v Praze (holešovická Tipsport Aréna), Brně (Střední 26), Ostravě (Ruská 135), Hradci Králové (Hořická 10), Zlíně (Budova 51 SVIT Zlín) a v Litvínově (S.K. Neumana 1598)