Blog

Daruj hokej aneb Jak potěšit každého hokejistu pod vánočním stromečkem

Máte v rodině hokejistu? Tak to budete mít letos s vánočními dárky snadné! S naším sortimentem můžete darovat hokej malému i dospělému hráči a rozsvítit mu obličej štěstím přímo pod stromečkem. A z čeho že můžete vybírat?

Celý článek

5 tipů, jak trénovat hokejovou střelbu. Spoustu fíglů lze provádět doma!

Střelba zdobí každého hráče – a to nejen útočníka. Ovšem pokud ji chcete ovládat na jedničku, musíte mít pořádně natrénováno. Jak ale co nejefektivněji hokejovou střelbu trénovat? A půjde to třeba i v domácích podmínkách?

Celý článek

Přivítejte novou kategorii – tréninkové pomůcky. Jaké si vyberete?

Každý, kdo se věnuje hokeji, ví, že se netrénuje jenom na ledě, ale že cvičit se musí i doma. Zapomeňte ale na domácí improvizace: protože my vám nově přinášíme celou řadu mnohem sofistikovanějších pomůcek, které z vás udělají lepšího hráče.

A protože je těch tréninkových pomůcek více, vytvořili jsme pro ně na našem e-shopu vlastní kategorii.

Celý článek

Právě zveřejněná řada Bauer Supreme Mach oblékne hned 4 generace hráčů

Nová kolekce Bauer Supreme Mach je tady! A s ní i větší množství nové hokejové výstroje hned pro 4 věkové kategorie – seniorskou, juniorskou, intermediate a Youth.

Celý článek

Bezpečná, vzdušná a pohodlná. Seznamte se s hokejovou helmou Hyperlite 2!

Na pulty obchodů a do nabídek e-shopů míří naše nová helma Bauer Hyperlite 2. A bez nějakého přehánění říkáme narovinu, že tohle je ta nejmodernější přilba, jakou jsme doposud vyvinuli a vyrobili.

Celý článek

Nové brusle Vapor Hyperlite 2 přináší nový typ holderu, který nemá obdoby

Nové brusle Bauer Vapor Hyperlite 2 přicházejí – či spíše přijíždějí. Při jejich vývoji jsme opět nezaháleli a výsledkem jsou v rámci aktuálních možností a technologií takřka dokonalé brusle pro rychlé, dravé a hbité hráče. Samostatnou kapitolou je pak špičkový holder Power Fly, který je jedním slovem revoluční a má potenciál stát se historickým milníkem ve světě hokejových bruslí.

Celý článek

Hokejka Bauer Vapor Hyperlite 2 umožní přesnější a o 10 % rychlejší střely

Nová kolekce Vapor Hyperlite 2 přichází i s novou hokejkou z této elitní řady. Co vám letošní novinka v oblasti hokejové hole nabídne?

Celý článek

Nová řada brankářské výstroje Bauer Vapor Hyperlite 2 právě odtajněna!

Čerstvě uvedená a inovovaná výstroj pro profesionální i náročné brankáře z řady Bauer Vapor Hyperlite 2 je konečně k mání. Naslouchali jsme vašim tužbám a právě teď vám přinášíme plody našeho úsilí v podobě vylepšené brankářské hokejové výstroje. A na jaké nové technologie a vychytávky se můžete těšit?

Celý článek

5 věcí na street hockey, které by neměly chybět ve výbavě žádného hráče

Venku se konečně oteplilo, a tak mohou vypjaté zápasy svádět nejen hokejisté na ledě, ale i milovníci jeho pouliční varianty. Ale ještě než nazujete kolečkové brusle a dáte první gól, nezapomeňte udělat revizi své výbavy pro street hockey. Co by vám před prvním tréninkem nebo zápasem nemělo chybět?

Celý článek

Jak vybrat hokejové brusle, aby vám perfektně seděly? Nabízíme několik tipů

Díky dokonale padnoucím bruslím budete na ledové ploše podávat skvělé hokejové výkony, ale zároveň také předejdete vzniku nepříjemných otlaků, bolestem chodidel a snížíte pravděpodobnost zranění během hry. Jak ale vybrat ty nejlepší brusle, které vám umožní soustředit se výhradně na to hlavní – tedy na hokej?

Celý článek