Blog

Představujeme: Re-Akt 85 aneb lehká hokejová helma, která padne každému

Nechcete se při vybírání zaobírat délkou a šířkou své hokejové helmy a řešit, jestli na hlavě sedí, jak má? Helma Re-Akt 85, nejnovější přírůstek mezi hokejovými přilbami od Baueru, tento problém jednou provždy vyřešila. Bez ohledu na tvar hlavy se přizpůsobí každému hráči. Které další novinky přináší?

Celý článek

The Barn: Co stojí za úspěchem brankářky Kláry Peslarové?

The Barn – pomyslné místo, kde jsou si všichni rovni bez ohledu na věk, pohlaví, národnost, sociální poměry či hráčskou úroveň. Minisérie videí s předními ikonami současného hokeje má nový přírůstek. S jednou z nejlepších brankářek současnosti, Klárou Peslarovou, jsme si povídali o jejích hokejových začátcích, o jejím působení ve Švédsku, o diskriminaci žen v rámci ledního hokeje a o budoucnosti její i ženského hokeje jako takového. Klára se zároveň stala první českou ambasadorkou značky Bauer.

Celý článek

Poznejte nejlehčí rukavice Vapor Hyperlite i další nové modely od značky Bauer

Také letos se elitní i výkonnostní hokejisté dočkali nových hokejových rukavic z oblíbené řady Vapor. Zaujmou spoustou technologických i designových vylepšení, a to napříč věkovými kategoriemi. Největší pozornost se upíná k profesionálním rukavicím Vapor Hyperlite, ale uniknout by vám neměly ani nižší modely.

Celý článek

Nová kolekce Nexus: poznejte historicky nejlehčí hokejky značky Bauer

Vylepšení čepele, další snížení hmotnosti holí a důraz na maximální propojení hráče s pukem. Na tyto priority se návrháři značky Bauer soustředili, když vyvíjeli novou řadu hokejek Nexus. Tradičně přišli s modely pro elitní i výkonnostní hráče a pro různé věkové kategorie – od dospěláků až po juniory.

Celý článek

Je na světě! Ultralehká hokejka Nexus Sync zlepší vaši střelu i propojení s pukem

Parádní ovládání puku, lepší střela i nahrávka a k tomu nižší hmotnost než kdykoliv předtím. Ve všech Bauer Hockey Shopech i na e-shopu Bauer už nyní najdete novou elitní hokejku Nexus Sync. Je plná nových technologií a neměla by chybět žádnému profíkovi, který chce zdokonalovat své hokejové dovednosti a být o krok před soupeři.

Celý článek

Lehčí, rychlejší a silnější. Seznamte se s novou řadou spodní výstroje Vapor Hyperlite

Je nejlehčí ze všech elitních výstrojí na trhu, navíc zrychluje pohyb hráče a výtečně odolává všem nárazům. Na e-shopu i ve všech Bauer Hockey Shopech si už nyní můžete pořídit novou kolekci spodní výstroje Vapor Hyperlite, která zahrnuje ramena, chrániče loktů, holenní chrániče a kalhoty.

Celý článek

Posuňte své limity zase o kus dál. Představujeme nové brusle Supreme MACH

Neuvěřitelná rychlost, nadpozemská síla při každém skluzu na ledě a schopnost posunout bruslařské výkony hráčů na novou úroveň. To jsou vlastnosti, které vystihují brusle Supreme MACH, vlajkovou loď značky Bauer pro následující hokejovou sezonu. Špičkový model, určený hlavně elitním hráčům, je už nyní k dostání ve všech Bauer Hockey Shopech i na e-shopu.

Celý článek

The Barn: Jaký příběh stojí za hokejovými začátky Davida Pastrňáka?

David Pastrňák je důkazem, že lední hokej může hrát každý. Bez rozdílu. Rodina nejlepšího českého hokejisty současnosti neměla v jeho dětství příliš peněz, Davidovi navíc v cestě stály i další překážky. Přesto se dnes usměvavý dříč řadí k absolutní špičce NHL a udivuje hokejový svět.

Celý článek

Gólmani, dočkali jste! Na český trh dorazila nová řada brankářské výstroje Supreme

Letošní gólmanská výstroj z řady Supreme maskovaným mužům pomůže k ještě lepším výkonům a poskytne jim bezpečí a komfort jako nikdy předtím. Už teď ji seženete v Bauer Hockey Shopech i na e-shopu.

Celý článek

Tým Bauer Hockey se proškolil na práci se špičkovými brousícími stroji ProSharp

Jen těžko v Evropě najdete větší experty na broušení a profilování bruslí než švédskou firmu ProSharp. Právě ta se stala po loňské akvizici součástí společnosti Bauer Hockey, což ještě zvýší úroveň služeb poskytovaných na prodejnách Bauer Hockey Shop. Trojice zástupců ProSharpu navíc nedávno dorazila do Česka, aby pracovníky Bauer Hockey zasvětila do tajů broušení na strojích jejich značky.

Celý článek