Blog

Jak vybrat ložiska na in-line brusle

Napadlo vás někdy při dovádění na kolečkových bruslích, jaká jejich součástka umožňuje plynulou a rychlou jízdu? Jsou to ložiska uvnitř koleček. Na kvalitu zážitku na inlinech mají velký vliv, a proto se jim při výběru bruslí vyplatí věnovat zvýšenou pozornost. Podle kterých kritérií se rozhodnout?

Celý článek

Kiting na inlinech? To musíte zkusit!

Stačí naskočit na kolečkové brusle, surf nebo snowboard, zapřáhnout před sebe tažného draka a nechat se unášet větrem. Kiting, poměrně nový druh sportu, si získává čím dál větší oblibu v Česku i v zahraničí. Pokud o něm čtete poprvé, možná vás také okamžitě nadchne.

Celý článek

Michal Kempný navštívil Bauer Hockey Shop, kde ho nadchla kolekce Supreme

Michal Kempný, vítěz Stanley Cupu s Washingtonem z roku 2018, navštívil Bauer Hockey Shop v pražských Holešovicích. Za asistence experta se seznámil s novinkami značky Bauer, mimo jiné vyzkoušel novou hokejku a brusle z řady Supreme.

Celý článek

Jak vybrat hokejovou výstroj pro dítě: Nejdůležitější je bezpečí a komfort

S blížícím se začátkem hokejové sezony rodiče malých hokejistů řeší, jakou pro svého sportovce vybrat výstroj. Věnovat čas volbě správné výbavy se vyplatí, protože v ní dítě během zápasů i tréninků stráví desítky a desítky hodin. Na co se při kupování každé části výstroje zaměřit?

Celý článek

Historie závodů v rychlobruslení: Jejich původ sahá téměř 400 let dozadu

Rychlobruslení u nás nejvíce proslavila šampionka Martina Sáblíková. Díky ní se při každé zimní olympiádě i mistrovství světa sejdou u televizí desítky tisíc Čechů, kteří tento sport nadšeně hltají. Věděli jste ale, že tradice jeho závodů sahá až do druhé půle 18. století?

Celý článek

Užitečné tipy, jak dítěti správně vybrat chrániče na kolečkové brusle

Ať už dítě naučíte jezdit na kolečkových bruslích sami, nebo jej svěříte do rukou profesionálů, neobejde se malý sportovec bez kvalitních chráničů. Pokud vyberete ty správné, bude v bezpečí i úplný začátečník.   

Celý článek

Kam vyrazit na in-linech? Projeďte šumavskou přírodou i „Moravskou Saharou“

Teplé měsíce jsou ideálním obdobím pro výlety na kolečkových bruslích. Pokud už máte potřebnou výbavu, stačí si vybrat trasu a vyrazit na projížďku. Zajímavé stezky najdete po celé České republice, a to jak ve městech, tak v přírodě.

Celý článek

Buď efektivní, buď SUPREME!

Buď efektivní, pohybuj se hladce, buď v jednotě s výstojí, buď SUPREME!

Celý článek

Několik tipů pro hokejisty, jak trénovat doma a nevypadnout z formy

Blíží se letní měsíce, a to pro malé i velké hokejisty znamená jediné: konec pobytu na ledové ploše a začátek domácích tréninků. Ty mohou významně ovlivnit budoucí výkony na ledě, takže se vyplatí samostatnou přípravu nepodcenit. Možností je spousta, často přitom ani není třeba vystrčit nos z domu.

Celý článek

Jak naučit dítě na in-line bruslích? Soustřeďte se na správný postoj

Možná patříte k milovníkům jízdy na kolečkových bruslích a nemůžete se dočkat, až s sebou na projížďku na cyklostezky či do přírody poprvé vezmete i své dítě. Víte ale, kdy je vhodný čas začít ratolest na in-linech učit a jak v takovém případě správně postupovat?

Celý článek