Hokejové brusle Bauer na míru?! S technologií FitLab je to nyní možné


Další etapa vývoje bruslení je tu! Díky nové technologii Bauer FitLab si můžete sestavit brusle na míru – a to včetně mnoha rozmanitých, souvisejících doplňků. A jak že se to konkrétně dělá?

Bauer brusle

Cesta k dokonale padnoucím bruslím začíná v Bauer Hockey Shopu, který nabízí službu FitLab. Takže vlastně stačí jenom přijít – a začít rovnou skenováním nohou a výběrem doplňkového sortimentu.

Jak Bauer FitLab funguje

Základním stavebním kamenem, kolem kterého se metoda Bauer FitLab točí, je nejmodernější a zbrusu nová technologie skenování nohou. Zmíněná technologie je natolik sofistikovaná, že identifikuje jedinečné vlastnosti vašich nohou a na základě získaných poznatků a dat vám doporučí vhodné prvky a vychytávky na bruslích, které – s ohledem na fakt, že všechny budou vybrány přesně na míru vašich nohou – přispějí k tomu, že si s sebou domů v krabici odnesete dokonale padnoucí brusle.

Žádné jiné — a to ani sebelépe padnoucí, jenomže pořád jenom sériově vyráběné — brusle, se nemůžou srovnávat s bruslemi vyrobenými přímo pro vás. A takové získáte právě díky FitLabu. Chcete své bruslení posunout ještě na vyšší úroveň? Toužíte se stát lepším hráčem? FitLab vám k tomu dopomůže.

Jak vybrat pro sebe ty ideální brusle

FitLab se o vaše brusle a jejich výběr postará na 5 úrovních.

1. Hokejové ponožky

Naše bruslařské ponožky nejsou žádné jen tak obyčejné ponožky. Vyvinuli jsme je totiž tak, aby při bruslení sloužily jako skutečná opora chodidel, poskytovaly komfort a teplo, aby sály pot a v neposlední řadě i vaše nohy účinně chránily.

2. Ortetické vložky do bruslí

Není nad to, když máte brusle uzpůsobené přímo tvaru vašich chodidel. U nás si můžete zvolit ze tří typů ortetických vložek, které spolehlivě řeší problémy, jako je nadměrná pronace, vysoká klenba či nadměrné zatěžování přední části chodidla.

3. Holder a nůž

To, co se děje pod botou, je stejně důležité jako to, co se odehrává uvnitř. Dva druhy holderů a dvě možnosti při výběru oceli vám umožní vyladit si brusle pro optimální výkon na ledě.

4. Profilování a ostření

Každý hráč má svůj vlastní, oblíbený styl bruslení — a tomu je třeba přizpůsobit i profilování a ostření nožů. Máte rádi, když projíždíte ledem jako nůž máslem? Nebo naopak lítáte po ledě jako blesk? Přizpůsobte nože svému bruslení. Nebo jděte ještě dál a dopřejte svým nožům PROSHARP BAUER performance profil pro ještě lepší výkon, který na ledě pocítíte při každém kroku.

5. Brusle na míru

Naskenovaný materiál pak už jen stačí převést do reality a plány na papíře přetavit do podoby hotových bruslí. Zde základní část končí, ale můžete přidat i pomyslnou nástavbu a určit si, jak budou vaše brusle vypadat. Stovky barevných, materiálových a personalizačních kombinací vám nabídnou nepřebernou škálu možností, jak si brusle můžete personifikovat. Při odchodu z obchodu si tak budete moci být naprosto jistí nejen tím, že si odnášíte brusle přesně na míru, ale že i po stránce vzhledu se vám dostalo jedinečných originálů, které vás charakterizují jako jedinečného hráče i osobnost.

Přijďte do Bauer Hockey Shopu!

Že vás brusle na míru a technologie FitLab lákají? V takovém případě není nic jednoduššího, než vyrazit do některého z našich Bauer Hockey Shopů, kde si tuto novinku můžete vyzkoušet a objednat.

Icon Najít prodejnu Bauer