Přivítejte novou kategorii – tréninkové pomůcky. Jaké si vyberete?


Každý, kdo se věnuje hokeji, ví, že se netrénuje jenom na ledě, ale že cvičit se musí i doma. Zapomeňte ale na domácí improvizace: protože my vám nově přinášíme celou řadu mnohem sofistikovanějších pomůcek, které z vás udělají lepšího hráče. A protože je těch tréninkových pomůcek více, vytvořili jsme pro ně na našem e-shopu vlastní kategorii.

Jmenuje se Tréninkové pomůcky a je zcela k dispozici vašim tréninkovým potřebám a plánům. Co v ní najdete? 

Stick handling trainers

Stick handling je jednou z nejdůležitějších a nejprocvičovanějších technik vůbec. A práci s hokejkou si nyní s našimi skládacími a snadno přenosnými trenažéry můžete procvičovat kdykoli a kdekoli. Stačí je v klidu kamkoliv přinést, během chvilky rozložit – na led či jakoukoliv plochu a jde se na to! Konstrukce můžete rozložit do celé řady tvarů, a pokud jich máte víc, můžete je samozřejmě vzájemně kombinovat, třeba do tvarů písmene T nebo L. Tréninky tak nebudou jen přínosné, ale i zábavné.

K mání je i digitální set se senzory a s elektronickým míčkem a pukem. Po cvičení si tak můžete sednout nad daty z tréninku a analyzovat své výkony, což vás opět posune o pár kroků dál.

Hokejové nahrávače puků

Nahrávač stačí umístit na led, nebo ho můžete připevnit na tréninkovou desku. Nahrávač disponuje gumovými odrazníky a je vyroben z odolných materiálů, takže do něj můžete pálit jako na střelnici a stejně vám vydrží několik dlouhých sezón. Zkrátka ideální partner a společník pro trénování střel či nahrávek.

Měřiče rychlosti a síly střel

Zajímá vás, jakou rychlostí a silou létají vaše střely? Tak s touto naší pomůckou požadované parametry snadno zjistíte. Stačí jen vystřelit – a výsledek se okamžitě dozvíte z LED obrazovky. Monitor je upevněn na stabilním otáčivém kloubu, který můžete snadno natáčet do všech stran, takže zobrazené číslo bude čitelné z jakéhokoliv úhlu – a to až na vzdálenost 10 metrů. Měřič se snadno přenáší, rozkládá i skládá, takže s jeho transportem, zprovozněním či vypnutím nebudete mít skoro žádnou práci.

Měřič navíc můžete využít i při jiných sportech založených na odpalování, například u golfu. 

Střílecí sada

U střelby ještě chvíli zůstaneme. Je libo ji pořádně procvičit, stejně tak jako postřeh? S touto sadou to bude jednoduché.

Potřebujete jen branku, na kterou umístíte displej a 4 mimořádně odolné terčíky. Pak už se jen připravíte – a pálíte do terčíku, na který vám displej pomocí šipky ukáže. Že je to moc jednoduché? Žádný problém. Terčíky lze navzájem barevně odlišit a každá barva může znamenat jiný typ střely.

Bruslařské trenažéry

Pro všechny, kdo chtějí zlepšit své bruslení, zpevnit boční svaly a v neposlední řadě zvýšit svou fyzičku, tady máme nesmírně praktickou pomůcku, kterou jsme nazvali bruslařský trenažér. Skládá se z pásu, který umístíte na podlahu, na jeho konce vložíte zarážky, navléknete si speciální boty – jsou součástí setu – a můžete začít na podložce klouzat ze strany na stranu. Čím rychleji a intenzivněji, tím samozřejmě lépe.

Jakmile skončíte, stačí celou soupravu zabalit do kufříku a někam uložit. Kufříkové balení samozřejmě poskytuje možnost snadné přepravy, takže si ho klidně můžete přibalit i na dovolenou, nebo když cestujete na venkovní zápas. Večer v hotelu vám tam uteče mnohem rychleji – a přínosněji.

Icon Chci trénovat s Bauerem

Hokejové střelecké desky a plochy

Na závěr vám představíme celou sérii tréninkových desek a ploch. Všechny desky a plochy lze nainstalovat prakticky na jakýkoli typ povrchu. Plochy jen rozložíte, desky do sebe navzájem zacvaknete – a jde se trénovat! V tomto sortimentu navíc můžete vybírat z celé řady materiálů, na výběr jsou například i desky, jejichž povrch vám bude evokovat led, takže i v teple svého domova se budete cítit jako na stadionu.

Plochy a desky jsou samozřejmě plně kompatibilní s dalšími tréninkovými pomůckami, takže na ně můžete umístit například nahrávače puků.  

Stačí tedy jen chytře nakoupit několik pomůcek, vhodně je nakombinovat a pak i doma budete mít prvotřídní tréninkový areál.