Vyhraj trénink s Davidem Pastrňákem!


Chceš trénovat jako Pastrňák?

Nyní máš šanci vyhrát trénink s hvězdným #BauerHráčem Davidem Pastrňákem, který ti bude dělat osobního trenéra.Tento tréninkový den je pořádán značkou Bauer a uskuteční se 4. srpna 2018 v Praze - Holešovicích. Nejenže se setkáš osobně s Davidem, ale během celého dne budeš mít možnost naučit se od něj tipy a triky pro přesnou a rychlou střelu, práci s pukem a můžeš se přiučit i v bruslení.

Jak vyhrát účast na této akci?

Proveď nákup od 9. července do 29. července ve vybrané prodejně či tomto e-shopu v hodnotě více jak 4000 Kč včetně DPH a odpověz správně na otázky, napiš krátký motivační text a odevzdej svůj tiket obsluze a doufej, že budeš vybrán. HODNĚ ŠTĚSTÍ! 

Soutěž probíhá v těchto prodejnách:

Bauer Hockey Shop Brno (Střední 26)

 Bauer Hockey Shop Hradec Králové (Hořická 10)

 Bauer Hockey Shop Znojmo (Dvořákova 16)

 Bauer Hockey Shop České Budějovice (F.A.Gerstnera 6)

 Bauer Hockey Shop Děčín (Oblouková 21)

 Bauer Hockey Shop Karlovy Vary (Západní 73)

 Bauer Hockey Shop Litvínov (S.K. Neumanna 1598)

 Bauer Hockey Shop Ostrava (Ruská 135)

 Bauer Hockey Shop Zlín (Budova 51 SVIT Zlín)

 Bauer Hockey Shop Mariánské Lázně (Tyršova 21a)

 Sport - K (Plzeň, Doudlevecká 45)

 JB Sport ZS Hvězda (PrahaDlážděná 3)

 JB Sport Hokej Centrum (Praha, Na rozdílu 1)

 JB Sport Liberec (Jeronýmova 22)

 

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá od 9. července do 29. července 2018 ve vybraných prodejnách a oficiálním e-shopu Bauer www.bauerhockey.cz . Pro účast v soutěži je nutné provézt nákup v minimální hodnotě 4000 Kč včetně DPH, vyplnit správně otázky a napsat motivační text, proč právě ty by si měl vyhrát. Hlavní cenou v soutěži je účast na speciálním tréninkovém dni s Davidem Pastrňákem, který se uskuteční začátkem srpna 2018. Tato soutěž je organizovaná společností ALL SPORTS a.s.. Výhra v soutěži je nepřenosná na jinou osobu ani nejde směnit za hotovost. Pro soutěžící mladší 18 let je vyžadován souhlas zákonného zástupce. Veškerá odevzdaná osobní data slouží k marketingovým účelům společnosti ALL SPORTS a.s.. Odevzdáním vyplněného soutěžního tiketu souhlasí soutěžící se zpracováním svých osobních dat společností ALL SPORTS a.s. a zveřejněním svých fotek v marketingových materiálech jmenované společnosti. Výherce bude určen na základě splnění kritérií pro účast a dle hodnocení motivačního textu zaměstnanci společnosti ALL SPORTS a.s.. Z každé prodejny a e-shopu bude vybrán jeden soutěžící.