Blog

Novou hokejku NEXUS Tracer ocení každý hráč, co rád střílí na branku

Uvolněte cestu pro krále! Do světa hokejek právě vkročil model Bauer NEXUS Tracer – hůl, kterou jsme nakrmili celou řadou pochutin z naší technologické laboratoře. A na jaké ingredience se můžete těšit konkrétně? 

Celý článek

Nové brusle Bauer Supreme Shadow zaujmou revolučním holderem Powerfly

Je to tu! Nové brusle Bauer SUPREME SHADOW byly odtajněny — a právě teď míří na pulty našich Bauer Hockey Shopů a do našeho e-shopu. Na co že se u nich můžete těšit tentokrát?

Celý článek

Hokejové brusle Bauer na míru?! S technologií FitLab je to nyní možné

Další etapa vývoje bruslení je tu! Díky nové technologii Bauer FitLab si můžete sestavit brusle na míru – a to včetně mnoha rozmanitých, souvisejících doplňků. A jak že se to konkrétně dělá?

Celý článek

Nová řada produktů z kolekce Bauer Supreme Shadow potěší každého gólmana

Jaro je tady a s ním i nová edice Bauer Supreme Shadow – kolekce, která ani na mrazivém ledě nenechá žádného brankáře chladným. A na co že se můžete těšit?

Celý článek

Sezóna inline hokeje přichází! Už máte pořízenou správnou jarní výbavu?

Po skončení zimy jsou dny delší, počasí příjemnější a chuť trávit čas na čerstvém vzduchu větší. To dává prostor praktikovat street hockey nebo regulérní hokejové tréninky pod širým nebem. Jste na ně patřičně vybaveni?

Celý článek

Daruj hokej aneb Jak potěšit každého hokejistu pod vánočním stromečkem

Máte v rodině hokejistu? Tak to budete mít letos s vánočními dárky snadné! S naším sortimentem můžete darovat hokej malému i dospělému hráči a rozsvítit mu obličej štěstím přímo pod stromečkem. A z čeho že můžete vybírat?

Celý článek

5 tipů, jak trénovat hokejovou střelbu. Spoustu fíglů lze provádět doma!

Střelba zdobí každého hráče – a to nejen útočníka. Ovšem pokud ji chcete ovládat na jedničku, musíte mít pořádně natrénováno. Jak ale co nejefektivněji hokejovou střelbu trénovat? A půjde to třeba i v domácích podmínkách?

Celý článek

Přivítejte novou kategorii – tréninkové pomůcky. Jaké si vyberete?

Každý, kdo se věnuje hokeji, ví, že se netrénuje jenom na ledě, ale že cvičit se musí i doma. Zapomeňte ale na domácí improvizace: protože my vám nově přinášíme celou řadu mnohem sofistikovanějších pomůcek, které z vás udělají lepšího hráče.

A protože je těch tréninkových pomůcek více, vytvořili jsme pro ně na našem e-shopu vlastní kategorii.

Celý článek

Právě zveřejněná řada Bauer Supreme Mach oblékne hned 4 generace hráčů

Nová kolekce Bauer Supreme Mach je tady! A s ní i větší množství nové hokejové výstroje hned pro 4 věkové kategorie – seniorskou, juniorskou, intermediate a Youth.

Celý článek

Bezpečná, vzdušná a pohodlná. Seznamte se s hokejovou helmou Hyperlite 2!

Na pulty obchodů a do nabídek e-shopů míří naše nová helma Bauer Hyperlite 2. A bez nějakého přehánění říkáme narovinu, že tohle je ta nejmodernější přilba, jakou jsme doposud vyvinuli a vyrobili.

Celý článek