Tajemství odhaleno. Přivítejte limitovanou hůl, která si troufá změnit hokej


Hokejka Bauer AG5NT

Doslova hokejová revoluce. Značka Bauer odhalila přísně střežené tajemství v podobě hokejky AG5NT, která je nejlehčí v historii a umožňuje vyslat na bránu devastující střelu. Co stojí za její výjimečností? Není vyrobená z karbonu, ale z boronu, který je neuvěřitelně pevný a pružný zároveň.

To tady ještě nebylo. Bez přehánění. Hůl Bauer AG5NT otevírá novou kapitolu hokeje, protože s ní při stejném úsilí vyšlete mnohem rychlejší střelu než s karbonovou holí. Jedná se však o limitovanou edici – hokejka je vyrobená pouze v omezeném množství.

Tento model vznikal v inovační laboratoři Bauer několik let a nyní nastal čas představit jeho fascinující vlastnosti.

Nový materiál, který mění zavedené pořádky

Hokejovému světu už dlouhá léta vládnou karbonové hokejky, ale hůl AG5NT razí zcela novou a dosud nepoznanou cestu. Jako první hokejka na trhu je vyrobená z unikátních borových vláken.

Tento materiál (tzv. boron) poskytuje dosud nepoznanou pevnost a dechberoucí propružení hokejky. Využívá se mimo jiné v extrémních leteckých a vesmírných aplikacích.

Icon Chci hokejku Bauer

Hokejka odolná jako nikdy předtím

Pokud se chemický prvek bor správně zpracuje, dokáže být nevídaně pevný. A právě taková je hokejka AG5NT. Vydrží obrovskou zátěž i nárazy, takže pravidelně obstojí i v nejnáročnějších zápasech a trénincích. V porovnání s karbonovou hokejkou je ta boronová dvakrát pevnější.

Dvojnásobně lepší propružení hole

S modelem AG5NT dosáhnete také dvakrát lepšího propružení hole při střele (dvojnásobné kompresní síly). To znamená, že pro vás střela bude méně namáhavá, přitom dosáhnete lepšího zakončení než s karbonovou hokejkou.

Materiál z borových vláken se během propružení napne v přední části a smrskne v zadní části. Díky tomu se energie vložená do zakončení znásobí a hráč vyšle na branku střelu rychlou tak, že se mu o tom ani nesnilo.

Stejně jako v případě odolnosti, i propružení tohoto revolučního modelu je něco, co hokejový svět zatím nezažil.

Nejlehčí hokejka v historii Bauer

Aby toho nebylo málo, hůl AG5NT je nejlehčí hokejkou, jakou kdy značka Bauer uvedla na trh. Váží pouhých 335 gramů, čímž překonává všechny dosavadní rekordy v hmotnosti hokejek. Její nízká váha vás ohromí už při prvním použití.

Chcete být součástí hokejové revoluce a být mezi prvními, kdo hůl vyrobenou z boronu vyzkouší? Pořiďte si model AG5NT už nyní na e-shopu, nebo v některém z Bauer Hockey Shopů. Na našich prodejnách si hokejku můžete také vyzkoušet.

Icon Najít prodejnu Bauer