Bauer Game Fit: Revoluční skenery, které za vás vyberou hokejovou výstroj


Martin Nečas vybírající si hokejku za pomoci Bauer Game Fit

Potřebujete brusle, hokejku nebo hokejovou helmu, která vám dokonale padne, podpoří vaše výkony na ledě i radost ze hry? V 8 českých prodejnách Bauer Hockey Shop nově najdete skenery Game Fit, které během chvilky zanalyzují jakéhokoliv hráče a doporučí mu výbavu na míru.

Značka Bauer pomocí skenerů Game Fit přináší revoluci do procesu výběru hokejové výstroje. Nákup výbavy nebyl nikdy jednodušší. Konečně budete mít jistotu, že vaše tělo dostane skvěle padnoucí výbavu.

Správně zvolená hokejová výstroj je základem pro hokejisty na všech úrovních a v každém věku. Proto technologii Game Fit ocení profesionálové jako Martin Nečas, hobby hráči i rodiče pořizující výbavu malým hokejistům.

Game Fit Centra najdete po celém Česku

Certifikátem Game Fit Center, a tedy i profi skenery Game Fit, se pyšní prodejny Bauer Hockey Shop v 8 městech České republiky – v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Zlíně, Karlových Varech a Příbrami.  

Součástí každého Game Fit Centra jsou tři skenery, a to na výběr bruslí, hokejky a helmy. S výběrem ostatních částí hokejové výstroje a hokejového oblečení vám pomůže mobilní aplikace od značky Bauer i proškolení Bauer experti.  

Brusle, které dokonale sedí

První Game Fit skener hokejistovi na základě skenů nohou doporučí správnou velikost bruslí. Což platí jak pro hráče v poli, tak pro brankáře. Výsledná data lze použít i pro výrobu bruslí na míru.

Vybrat si brusle, které budou na noze hráče dokonale sedět, je zásadní. Zatímco malé brusle způsobují otlaky na nohou, velké naopak zvyšují riziko zranění a hráči navíc neposkytují dostatečnou oporu.

Bez kvalitní hokejky ani ránu

Další skener hráči doporučí konkrétní modelovou řadu a tvrdost hokejky, a to na základě analýzy zpomaleného záznamu střely. Pokud budete hrát s holí, která odpovídá typu vaší střely a která má ideální tvrdost, bude vaše střelba rychlejší, přesnější a méně náročná. Při výběru hokejky, včetně dětské, doporučujeme také zůstat u jedné modelové řady. Pro hráče je pak snadnější poznat, jak hokejka v určitých situacích reaguje a práci s ní zdokonalovat.

Skvěle padnoucí helma snižuje riziko zranění hlavy

Moderní technologie umí určit i správný typ a velikost hokejové helmy. Třetí přístroj provede 3D sken hlavy a mimo jiné vám poradí, jak si helmu správně nastavit. Na základě analýzy lze pro hráče vyrobit i helmu na míru – pomocí vytištění vnitřní ochranné výstelky na 3D tiskárně.

Volbu dalšího zboží usnadní mobilní aplikace

A jak si usnadnit výběr dalších části hokejové výstroje? Pomůže vám speciální mobilní aplikace. Na základě zadaných údajů (výška, váha) a následného skenu těla dostanete doporučení na velikost hokejové výstroje či oblečení přesně pro vás.

Přijďte si skenery Game Fit vyzkoušet do kterékoliv z výše uvedených prodejen Bauer Hockey Shop. Obsluhu všech přístrojů zajistí proškolení Bauer experti, kteří vás celým procesem hladce provedou.