Čím zaskórovat na Vánoce? Darujte pod stromeček hokej!


Mladý hokejista a jeho matka s novou hokejovou výstrojí Bauer

Radost ze hry, emoce i hokejové přátelství. To všechno hráči nadělíte, když mu pod stromeček darujete hokej. Ať už doma máte malého nebo velkého hokejistu, novými kousky do výbavy u něj zaručeně sklidíte úspěch.

Hokejovou nadílku koupíte v kterékoliv z 11 prodejen Bauer Hockey Shop nebo na našem e-shopu. Vsadíte na lední brusle, hokejku nebo spíš na hokejové oblečení? V nabídce značky Bauer najdete ten pravý vánoční dárek pro hokejisty všech výkonnostních úrovní a každého věku. Stačí si jen vybrat.

Brusle pro rekreační hráče i profíky

Každý hokejista potřebuje jednou za čas nové brusle, Vánoce jsou k jejich pořízení ideální příležitostí. Vybírat můžete z široké nabídky bruslí pro profesionální hokejisty i rekreační hráče, ale také pro malé sportovce, kteří s hokejem teprve začínají.

Dárkem v podobě pánských nebo dámských bruslí navíc můžete udělat radost i těm, kteří sice hokej nehrají, ale rádi si jen tak zabruslí na ledě.

Darujte revoluční hokejku

Kdo hrál někdy hokej, dobře ví, že hokejek není nikdy dost. Co takhle doplnit hráčovu výbavu o novou hůl, se kterou bude střílet jeden gól za druhým?

Icon Chci darovat hokejku Bauer

V prodejnách Bauer Hockey Shop i online na e-shopu seženete nejlepší hole pro velké i malé hráče, ať už jsou zkušení nebo s hokejem začínají. Správná dětská nebo dospělácká hokejka je klíčem k tomu, aby hráč na ledě dokázal doslova divy.

Jestli chcete pod stromečkem vidět opravdové nadšení, doporučujeme sáhnout po revoluční hokejce AG5NT pro největší hokejové fajnšmekry. Jedná se o historicky nejlehčí hůl, vyrobenou z boronu – materiálu, který ji propůjčuje pevnost a pružnost zároveň.

Mladý hokejista s novou hokejkou Bauer

Hokejové oblečení aneb hráčem i mimo led

Jako hokejový Ježíšek se nemusíte omezovat jen na výstroj. Všichni milovníci hokeje rádi zazáří i mimo led, například ve sportovní mikině, tričku nebo bundě.

Ponořte se do nabídky nových kousků, do sekce s výprodejem nebo nejširšího výběru fanouškovského zboží od americké značky 47 Brand. Ta do prodejen a e-shopu Bauer dodává oblečení v barvách týmů NHL.

Radost udělají i doplňky nebo hokejová taška

I malé hokejové dárky udělají velkou radost. Sázkou na jistotu je pořízení některého z hokejových doplňků, které hokejista využije po celou sezonu. Aby je měl kam dát, darujte mu k nim rovnou i hokejovou tašku.

Nevíte, co vybrat? Dárkový poukaz to jistí

V prodejnách Bauer Hockey Shop a na e-shopu najdete kompletní hokejovou výbavu pro hokejisty i brankáře. Stačí zvolit dárek, po kterém srdce vašeho hráče nejvíc touží.

Pokud si s výběrem nejste jistí, klidně pod stromeček nadělte dárkový poukaz na zboží od Baueru. Hokejista si tak vybere dárek přesně podle svých představ a vy budete mít jistotu, že nešlápnete vedle.