Darujte radost ze hry: Brusle, hokejové oblečení a další vánoční tipy


Sháníte vánoční dárek, se kterým zabodujete? Pokud plánujete obdarovat i někoho, kdo hraje hokej, máte vystaráno. Věnujte mu výstroj, hokejové tréninkové pomůcky nebo třeba kompresní oblečení od Baueru. Nadšení pod stromečkem je zaručeno! Pořízením hokejového dárku nedarujete jen výbavu, ale hlavně radost z hokeje a emoce.

Napětí, týmovost i zápal pro hru a nadšení z každé minuty strávené na ledě. To všechno darujete, když hráči pod stromeček pořídíte jakoukoliv hokejovou výbavu. Abychom vám výběr usnadnili, dali jsme dohromady tipy na dárky, které najdou skvělé využití.

Brusle se hodí vždycky

Ať už doma máte hokejového profíka, hobby hráče nebo malého snaživce, všichni pod stromečkem rádi najdou nové brusle. Vybírat můžete z bruslí pro různé výkonnostní a věkové kategorie.

Pokud je to aspoň trochu možné, poraďte se s obdarovávaným ohledně velikosti, preferované konstrukce a dalších parametrů. U bruslí od Baueru volíte mezi dvěmi základními modelovými řadami: Vapor a Supreme.

Obdarujte své nejbližší novými bruslemi Vapor

Hokejka jako sázka na jistotu

Hokejky dostávají zabrat a pravidelní hráči jich za sezónu spotřebují několik. Hůl se tak nabízí jako ideální dárek na Ježíška. Jestli víte, že si dotyčný potrpí na kvalitě a nejlepších technologiích, sáhněte po novějších hokejkách – jako Vapor Hyperlite, Nexus Sling nebo Supreme Ultrasonic.

U hokejistů nižší výkonností úrovně se klidně ohlédněte i po levnějších variantách holí. Opět se ale doptejte na hráčův preferovaný styl.

Potěšte brankáře gólmanskou výstrojí

I brankáři si pod stromečkem rádi rozbalí něco hokejového. Při pořizování gólmanské výstroje máte hned několik možností: betony, lapačka, vyrážečka, maska, brusle nebo třeba vesta. Vzhledem k tomu, že se brankářova výbava po čase opotřebuje, ocení její obměnu. A Vánoce jsou k tomu parádní příležitost!

Při výběru gólmanské výstroje se zaměřte kromě výkonnostní úrovně a velikosti na to, v jakém gardu brankář chytá. Zkuste zjistit jeho preferovaný styl a také oblíbený design.

Nová brankářská výstroj potěší každého gólmana

Dvoudílné ribano nebo jiné kompresní oblečení

Ribana jsou neméně důležitou výbavou každého hokejisty. Chrání hráče před chladem, skvěle odvádí pot i vlhkost. Vyrábí se z pevných a pružných materiálů, přizpůsobujících se postavě hráče. Pokud hokejista doposud ribano nepoužíval, pomůžete mu dárkem udělat krok vpřed.

Pořídit můžete buď jednodílné kompresní oblečení (triko a kalhoty zvlášť), či jednodílné. Nebo darujte kvalitní kompresní šortky a volné kraťasy – záleží, co se hokejistovi zrovna hodí.

Hokejové oblečení na pobyt mimo led

Správný hokejista se chce cítit v maximální pohodě, i když zrovna nehraje zápas nebo netrénuje. Dopřejte mu pohodlné hokejové oblečení na venkovní sportování a k nošení ve volném čase. Malým i velkým sportovcům pořídíte od Baueru tričko, mikinu, bundu či kalhoty různých stylů. Volit můžete i podle ročního období (např. zimní bundy a větrovky) a podle oblíbených barev.

Chcete-li koupit spíš menší dárek, doporučujeme sáhnout po čepici nebo ponožkách. Velká výhoda hokejového oblečení je, že se dá nosit i jako každodenní oděv. Rozhodně tak nebude ležet doma v koutě!

Hokejové vybavení na led i mimo něj

S výběrem dárku poradíme

Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv hokejový dárek, věříme, že s ním nadchnete. Kdybyste potřebovali s výběrem výbavy poradit, rádi vám budeme k ruce online, nebo v některém z našich Bauer Hockey Shopů.

Nevíte si rady s výběrem hokejového vybavení? Darujte svým blízkým dárkové poukázky.

Tak šťastnou ruku při výběru!