Gólmani, dočkali jste! Na český trh dorazila nová řada brankářské výstroje Supreme


Nová brankářská výstroj Bauer

Letošní gólmanská výstroj z řady Supreme maskovaným mužům pomůže k ještě lepším výkonům a poskytne jim bezpečí a komfort jako nikdy předtím. Už teď ji seženete v Bauer Hockey Shopech i na e-shopu.

Gólmani po celém světě na tu chvíli čekají každý rok. Na chvíli, kdy Bauer představí nové kousky z oblíbené série Supreme, která s sebou pravidelně přináší spoustu vychytávek, vylepšení a nových technologií. Letošek není výjimkou.

Návrháři Baueru nachystali to nejlepší pro elitní brankáře (výstroj Supreme Mach) i výkonnostní gólmany (výstroj Supreme M5PRO). Výsledkem jsou designově luxusní kousky výbavy, podporující gólmana při trénincích i v zápasech.

Supreme Mach aneb profíci si znovu přijdou na své

Nejlepší technologie, nejlepší design a nejvyšší kvalita. Bauer i letos přichází s řadou pro elitní brankáře. Nese název Supreme Mach a skládá se z brankářských betonů, lapačky, vyrážečky, brankářské vesty, hokejky a masky.

Od betonů Supreme Mach očekávejte nebývalou stabilitu, zcela nový systém upínání a lepší kontrolu nad pohyby v brankovišti. Lépe obepínají lýtko, jsou výborně prodyšné a pomáhají k dokonalému pokrytí brankoviště.

Lýtkový polštář a držák CALF SUPPORT SYSTEM

Lapačka Supreme Mach se pak pyšní velkým rozsahem pohybu, a kromě parádního pokrytí návrháři zapracovali i na vyšší ochraně ruky. Důkazem budiž použití vnější pěny Rebound Control, která tlumí nárazy puků.

U vyrážečky Supreme Mach se těšte mimo jiné na rychlejší odrazy puku od čelní strany desky a na nastavitelnou ochranu prstů.

Nechte se rozmazlit odolnou hokejkou i lehkou maskou

Brankářská hokejka z této nové řady má moderní technologii ERGOBRIDGE, očekávejte nádherný design i nebývalou odolnost a parádní vyvážení – je to nejvyváženější hokejka na trhu.

Vesta Supreme Mach maximálně pokrývá oblast ramen a snižuje sílu nárazů o 40 %. A maska NME One vás nadchne svou nízkou hmotností, komfortem a systémem SAW, který spolehlivě pohlcuje nárazy kotouče.

Zkrátka i letos Bauer připravil profi gólmanům to nejlepší!

Supreme M5PRO – výkonnostní brankáři nezůstanou pozadu

Ochuzeni samozřejmě nebudou ani gólmani, kteří rádi sází na dostupnější výstroj z nižší cenové kategorie.

Pro brankáře chytající na výkonnostní úrovni jsou v nové řadě Supreme připravené betony M5PRO, lapačka a vyrážečka M5PRO a také vyrážečka M5PRO. I když se jedná o modely z nižší řady, ukrývají v sobě několik prvků z elitní výstroje Supreme Mach.

Sáhněte po nové brankářské výstroji Supreme a buďte 100% připraveni na příští hokejovou sezonu. S výběrem vám rádi pomůžeme online i osobně v Bauer Hockey Shopech