Hokej je hra pro všechny! Bauer má nové logo a vstupuje do nové éry


Nastal čas vyrazit vpřed! Bauer představil nové logo, společně s ním přichází na scénu nová kapitola v dlouhé historii značky. Ponese se v duchu hokejové evoluce – Bauer zaujme inovativní přístup k vývoji výstroje a zároveň bude stejně jako dnešní hokej otevřenější. Hodlá dávat příležitost i těm rodinám a sportovcům, kteří ji doteď nedostali.

Hokej je hra pro všechny, a to platí na ledě i mimo něj. S takovou vizí jde Bauer do následujících let.

Zástupci Baueru provedli v nedávné minulosti výzkum mezi více než dvěma tisíci rodinami v pěti zemích světa. Cílem bylo zjistit, jak hráči a jejich rodiče vnímají celkovou atmosféru kolem hokeje.

Výsledky dopadly z velké části smutně: většina dotazovaných se shoduje, že ne každý hráč zažívá při hokeji spravedlivý přístup, a ne každý se cítí být v hokejové komunitě vítán. Na druhou stranu respondenti věří v hodnoty a benefity, které hokej přináší.

Boření bariér a vítání nových hokejových rodin

Symbolika nového loga i následující firemní kapitoly je tedy jasná – Bauer bude ještě víc než kdy předtím rozvíjet investice a partnerství, která bourají bariéry, podporují vzdělávání a umožňují přivítat na hokejové scéně nové hokejové rodiny.

Značka tak navazuje na dřívější iniciativy jako Grow The Game, First Shift nebo na investice do rozvoje ženského hokeje.

Bauer upřednostňuje rozvoj hokeje a budování inkluzivního sportu. To je pro mě moc důležité a zároveň rozhodující pro budoucnost. Už se hodně práce udělalo, ale stále jí dost zbývá. Jsem nadšený z nové éry Baueru a těší mě, že nové logo přináší do hokeje podstatné inovace a hodnoty,“ nechal se slyšet útočník týmu Toronto Maple Leafs Wayne Simmonds.

Těšíme se, že vstoupíte do nové kapitoly společně s Bauerem!