Hokejový Ježíšek aneb Čím malým hráčům udělat radost pod stromečkem?


Tip na vánoční dárek? Zkuste hokejovou tematiku

Kdy jindy udělat malým sportovcům radost než pod vánočním stromečkem? Děti se spoluhráčům rádi pochlubí novou hokejkou, chrániči i bruslemi. Není potřeba měnit celou výbavu, stačí se zaměřit na kusy výstroje, které jsou zašlé nebo přestávají odpovídat velikosti hráče.

Což takhle nová hokejka?

Obdarovaný ji po příchodu ke stromečku na první pohled pozná i přes balicí papír, ale o to větší radost mu udělá. Dostat na Vánoce novou hokejku si přeje snad každý malý i velký hokejista. Nebojte se vsadit na některý z aktuálních modelů. Jestli ratolest doteď používala speciální dětskou hokejku, co takhle jí poprvé koupit kompozitovou?   

Brusle se hodí vždycky…

… aneb další z dárků, které vykouzlí úsměv na rtech vždycky. Je dobré jednou za čas pořídit nové brusle – už jen proto, že patří k rychle opotřebovávaným částem hokejové výbavy.

Nejlepší vánoční dárek pro hokejistu jsou brusle

Malým dětem navíc rostou nohy jako z vody, takže když je bruslemi obdarujete na Vánoce, budete mít na nějakou dobu o starost méně. Vybrat si můžete třeba z modelových řad Vapor, Supreme a Nexus.

Nová helma: Bezpečí i radost zároveň

Některé dárky nepotěší jen dítě, ale také vás. Skvělým příkladem je helma. Zatímco hokejistu nadchne, že dostal zbrusu novou část výbavy, vy budete mít o něco menší obavy o jeho bezpečnost na ledě. Pokud původní helma dosloužila, nevyplatí se dlouho čekat a riskovat zranění.

Rozhodnete-li se pro nákup hokejové helmy pod stromeček, postavte na první místo bezpečnost a kvalitu – cena by měla být až druhořadá.

Levnější dárek? Zkuste holeně

Možná jste dítěti nedávno sehnali většinu výbavy a investovali do ní velké peníze. Nadělit tím pádem můžete aspoň užitečnou drobnost, jako jsou chrániče holení. Ani za nové modely příliš neutratíte, sáhnout ale můžete i po levnější variantě pro nejmenší hráče, kteří s hokejem teprve začínají.

Podobně jako helma i holeně hrají velkou roli v ochraně zdraví, což by zvlášť u dětí měla být priorita.

Nezapomeňte na rukavice

Kdo někdy hrál hokej, dobře ví, že rukavice dostávají při hokeji pořádně zabrat. Bez ohledu na typ a značku se postupem času opotřebují. Máte-li od dítěte náznaky, že se v rukavicích začíná cítit nepohodlně, zvažte před Vánoci nákup nových. U větších hokejistů klidně sáhněte po rukavicích z řad Vapor, Supreme a Nexus.    

Ježíšek nezapomíná ani na gólmany

Také brankáři si po štědrovečerní večeři rádi rozbalí něco hokejového. Asi největší radost jim udělají betony. Pravda, nejde o levnou záležitost, ale pokud gólman z chráničů nohou vyrůstá a jejich zakoupení plánujete delší dobu, jsou Vánoce ideální příležitostí. Každopádně při výběru nepodceňte velikost betonů a individuální zvyklosti brankáře.

Sjednoťte výstroj lapačkou a vyrážečkou

Občas si zaslouží výměnu také lapačka a vyrážečka. Pokud k sobě jednotlivé části výstroje malého brankáře nesedí barvou, můžete je sjednotit právě pořízením nové lapačky a vyrážečky.

Juniorská hokejka je pro hráče z dorostu prima dárek

Aby obě části výbavy plnily svůj účel správně, měly byste je koupit společně. To s sebou nese velkou výhodu: uděláte radost hned dvěma parádními dárky najednou.  

Ježíška ocení i velký hokejista

Ať už pod stromeček vyberete kteroukoliv hokejovou nadílku, buďte si jistí, že s ní obdarovaného potěšíte. Překvapit přitom nemusíte jen děti – nový přírůstek do výbavy přivítají také dospělí hráči.

Přejeme šťastnou ruku při nakupování!