Jak vybrat ideální míček pro street hockey: Variant je opravdu hodně


Speciální míček na pozemní hokej
 

Zatímco na ledě obyčejný puk klouže jako o závod, při hraní hokeje venku vám moc nepomůže. Existují ale speciální míčky a kotouče, které jsou určené pro utkání a trénink dovedností na tvrdém povrchu. Mají přitom podobné vlastnosti jako klasický hokejový puk.

Základní míčky pro trénink i zápasy

Pokud hrajete street hockey jako koníček a chodíte si občas zadovádět s přáteli, bude se vám hodit základní balónek Bauer. Ideální využití najde třeba na betonovém povrchu a kromě zápasů jej zužitkuje i k individuálnímu trénování. Na rozdíl od tenisového míčku neskáče a neodráží se, takže svými vlastnostmi připomíná hokejový puk. Vybrat si můžete buď oranžovou (Warm Orange), nebo barevnou multicoloredvariantu.

Při pilování dovedností a práci s hokejkou mimo led oceníte také míček Bauer Glow in the dark. I ten se díky speciálním fyzikálním vlastnostem dobře drží na holi a neodskakuje pryč. Když jej navíc necháte delší dobu na světle, bude ve tmě svítit.  

Na své si přijdou i profíci

Jste profesionální hokejista a potřebujete po skončení sezóny na tvrdém povrchu venku či uvnitř budovy pilovat střelbu a další individuality? Pak dejte přednost míčku s co největší kvalitou.

Jak vybrat míček na pozemní hokej

Skvěle vám poslouží balónek Bauer Hydro G, který je vyrobený ze speciálního materiálu a uvnitř má zabudovanou tekutinu. Ta napomáhá, aby byl míček při kutálení pomalejší, a ještě víc tak připomínal klasický hokejový puk – rozdíl skoro nepoznáte. Stejně jako základní míčky, ani Bauer Hydro G neodskakuje od hokejky, trénování i hraní s ním je tak komfortní.      

Kvalitní zážitek z venkovního hokeje vám zajistí také prémiový míček Bauer XD Orange. Co ho dělá tak výjimečným? Jeho hustota, díky níž neskáče, kam nemá. Navíc ze vzduchu padá k zemi stejně jako hokejový puk, takže s tímto balónkem skoro budete mít pocit, že jste na ledě.

Děti hrající street hokej

Ať už zvolíte kterýkoliv míček, vždy jej můžete zakoupit po jednom, nebo ve výhodném balení po čtyřech kusech.  

S čím hrát inline hokej?

Ne pro každé utkání a trénink mimo led si vystačíte s míčkem. Pokud holdujete inline hokeji a hrajete jej na povrchu určeném k tomuto sportu, pořiďte si profesionální inline hokejový puk Bauer. Máte záruku nejvyšší kvality, protože je certifikovaný i pro mistrovství světa v inline hokeji.

Dětem pořiďte plastový puk

Hokej se dá hrát nejen na ledě, venku a na speciálně upravených plochách, ale také třeba doma. Své by mohly vyprávět děti, které milují střílení na malou branku uvnitř domu nebo bytu. Pokud chcete mít jistotu, že při domácím sportování nic nerozbijí, doporučujeme pořídit plastový puk Bauer.

Kromě toho, že se nebudete muset strachovat o vysklení okna a rozbití nábytku, potěší i to, že plastový puk po sobě nezanechává šmouhy. Mimo jiné jej využijete i při hraní v tělocvičnách a podobných prostorech.

Rádi vás uvidíme v Bauer Hockey Shopu

Stále se nemůžete rozhodnout, který balónek nebo puk je pro vaše potřeby ten nejlepší? Dejte nám vědět online a rádi vám s výběrem pomůžeme. Nebo rovnou zavítejte do některého z Bauer Hockey Shopů, kde vám naši specialisté poradí.

Přejeme, ať je pro vás hokej venku stejně zábavný jako na ledě!