Jaromír Jágr a další 4 slavní reprezentanti, kteří nosili výstroj Bauer


Mistroství světa v hokeji se neúprosně blíží. Během této velkolepé sportovní události jste už přitom nejednou mohli na stadionech či televizních obrazovkách zahlédnout značku Bauer. A to u těch nejlepších z nejlepších.

Výbavu z naší dílny si oblékají slavní hokejisté z celého světa. Patří k nim i tato pětice hráčů, které zná každý fanoušek hokeje.

1. Bobby Hull

Výstroj značky Bauer oblékal kromě řady jiných hokejistů i tento kanadský hokejový veterán, který je dnes už v důchodu, nicméně během jeho pestré a veleúspěšné kariéry získal množství prestižních ocenění.

Socha Bobbyho Hulla

Bobby Hull je držitelem nejvyššího kanadského vyznamenání Order of Canada a v roce 1983 ho NHL zařadila do Síně slávy. U příležitosti 100. výročí NHL byl v lednu 2017 vybrán jako jeden ze 100 nejlepších hráčů historie ligy.

2. Alexander Ovečkin

Naši výstroj nejednou oblékl i fenomenální ruský hráč, který je právem označován jako jeden z nejlepších hokejistů planety. Kvůli jeho špičkovým výkonům ho někteří jeho fanoušci přezdívají Alexandr Veliký. I on byl u příležitosti 100. výročí NHL vybrán jako jeden ze 100 nejlepších hráčů historie ligy.

Ovečkin se narodil do sportovní rodiny. Jeho matka hrála za sovětský národní basketbalový tým, jeho otec byl zase fotbalistou. Očividně má tedy duši sportovce v genech.

3. Jaromír Jágr

Hokejku značky Bauer si oblíbil i Božský Jarda. Aby ne, když mu pomohla dát nespočet pamětihodných gólů. Na hokejky má přitom vskutku vysoké nároky. Říká se o něm, že pozná i tu nejmenší odchylku v tvrdosti, zahnutí či délce.

Jaromír Jágr

Jágr se prý dokonce jednou vsadil se svým koučem, že je jeho hokejka o dva milimetry delší, než požadoval. Kouč mu nevěřil, ale protože ho štvaly jeho neustálé stížnosti na nevyhovující délku hokejky, sázku přijal. A určitě si sami domyslíte, kdo sázku nakonec vyhrál. Jágr přitom hokejkami příliš nešetří, jak to u vrcholových hráčů bývá. Dříve média uváděla, že spotřebuje až 60 hokejek za sezónu.

4. Tomáš Vokoun

U českých reprezentantů ještě zůstaneme. Legendárnímu brankáři Tomáši Vokounovi pomáhala naše výstroj komplexně – nápis Bauer jste u něj mohli vidět na brankářské hokejce, chráničích, betonech, masce i vyrážečce. Zkrátka na každé části jeho brankářské výstroje. A vzhledem k jeho sportovním úspěchům mu podle všeho výborně sedla.

Tomáš Vokoun

Připomeňme si, že Tomáš Vokoun je dvojnásobný mistr světa a bronzový medailista ze zimních olympijských her. Po úspěšné kariéře si dnes už užívá zasloužený odpočinek.

5. Zdeno Chára

Zdeno Chára patří na Slovensku v rámci hokeje k nejskloňovanějším jménům současnosti. I přesto, že své nejproduktivnější roky má ve svých nynějších 42 letech už za sebou. Jeho kariéra však stále pokračuje a úspěch mu je i nadále nakloněn.

Zdeno měří neuvěřitelných 206 cm, čímž si vysloužil titul nejvyššího hráče v historii NHL. Kvůli své výšce potřebuje speciální výstroj nestandardní velikosti. To však nejsou všichni výrobci hokejové výstroje ochotni či schopni zajistit. Bauer ale ano a proto spojení Chára a Bauer patří neodmyslitelně k sobě.

Hrajte i vy ve výbavě, kterou nosí ti nejlepší hokejisté světa

Kvalitní výstroj je na ledě polovina úspěchu. Bez ní se váš talent nemůže naplno projevit. Podívejte se na náš e-shop a začněte hrát za tým Bauer i vy.