Je na světě! Ultralehká hokejka Nexus Sync zlepší vaši střelu i propojení s pukem


Nová hokejka Nexus Sync

Parádní ovládání puku, lepší střela i nahrávka a k tomu nižší hmotnost než kdykoliv předtím. Ve všech Bauer Hockey Shopech i na e-shopu Bauer už nyní najdete novou elitní hokejku Nexus Sync. Je plná nových technologií a neměla by chybět žádnému profíkovi, který chce zdokonalovat své hokejové dovednosti a být o krok před soupeři.

Nexus Sync navazuje na svého předchůdce Nexus Geo. Spíš než na revoluci ale návrháři značky Bauer vsadili na evoluci – to nejlepší z modelu Nexus Geo ponechali a přidali do hokejky Nexus Sync několik užitečných vylepšení. Tak významných, že je poznáte hned při první střele.

Hokejka lehká jako peří

Snižovat každý rok hmotnost hokejek pro elitní hráče je výzva. Baueru se ji však i tentokrát podařilo splnit a stvořil ultralehkou hůl.

Seniorská varianta hokejky Nexus Sync váží pouhých 365 gramů, je tak o 25 gramů lehčí než model Geo. Neuvěřitelně nízké hmotnosti se podařilo dosáhnout pomocí nové technologie ACL 2.0 – na vnitřní straně hokejky je použitá tenčí a kvalitnější vrstva karbonu. Nižší váha hráčům pomůže rychleji zakončovat a stejně tak posílat bleskové nahrávky.  

Jádro čepele je stejné, bandážová vrstva delší

Hokejka Nexus Sync se dále pyšní lepším citem pro puk. Zásluhu na tom má nová technologie Connect Tech, která dokonale tlumí vibrace v situaci, kdy od spoluhráče dostanete přihrávku. Kouzlo spočívá v prodloužení bandážové vrstvy, ta se táhne od poloviny čepele až k shaftu hokejky.

A samotné jádro čepele? To jsme nechali stejné jako u modelu Geo, protože sklidilo pozitivní ohlasy a profesionální hráči si ho nemohou vynachválit.

O kousek delší než předešlé modely

Od svých předchůdců se model Nexus Sync liší ještě v jednom: v seniorské i Intermerdiate variantě je hokejka o něco delší. Návrháři hůl prodloužil v reakci na ohlasy hráčů napříč elitními soutěžemi.

U seniorských hokejek s flexem 77 a 87 očekávejte o dva 2 palce délky navíc, nicméně hůl flexu 72 zůstane dlouhá stejně jako dříve. Hokejky pro kategorii Intermediate „vyrostly“ zhruba o 1 palec, nově měří 58 palců.

Dopřejte si nejnovější elitní hůl ještě dnes

Zbrusu nová hokejka Nexus Sync vám nabídne lepší ovládání puku i lepší cit pro puk, rychlejší zakončení a znatelné zlepšení nahrávek. Pokud si ji objednáte přes e-shop, může za vámi vyrazit ještě dnes.. Případně si Nexus Sync přijďte vyzkoušet do některého z našich Bauer Hockey Shopů. K ruce vám budou odborní prodejci, kteří rádi zodpoví jakékoliv otázky.