Lehčí, rychlejší a silnější. Seznamte se s novou řadou spodní výstroje Vapor Hyperlite


Hokejové kalhoty Vapor Hyperlite

Je nejlehčí ze všech elitních výstrojí na trhu, navíc zrychluje pohyb hráče a výtečně odolává všem nárazům. Na e-shopu i ve všech Bauer Hockey Shopech si už nyní můžete pořídit novou kolekci spodní výstroje Vapor Hyperlite, která zahrnuje ramena, chrániče loktů, holenní chrániče a kalhoty.

Když dávali návrháři značky Bauer kolekci chráničů Vapor Hyperlite dohromady, kladli důraz na to, aby mohli profesionálním hokejistům nabídnout dosud nejvyspělejší spodní výstroj. Díky použití exkluzivních materiálů a moderních výrobních technologií úkol splnili.

Výstroj Hyperlite je lehčí, rychlejší a silnější než kdy dříve, a to zásluhou významných novinek. Tak například o neuvěřitelně nízkou hmotnost se stará technologie AEROLITE Cap a pěna SHOCKLITE, která i přes nízkou váhu skvěle tlumí nárazy. Změn k lepšímu je ale mnohem víc…

S chrániči ramen budete po ledě létat

Ramena, která vás už po prvním nasazení ohromí. Váží pouhých 700 gramů, a kromě ultralehké technologie AEROLITE Cap, poskytující maximální ochranu, se těšte i na zmíněnou pěnu SHOCKLITE. Ta zvyšuje ochranu před údery všeho druhu. Pěnu SHOCK LITE mimo jiné najdete i v helmě Hyperlite.

Chrániče ramen Vapor Hyperlite jsou navržené tak, abyste s nimi mohli od začátku do konce zápasu létat po ledě s absolutní lehkostí. Spolehněte se, že zrychlí váš pohyb a zároveň vám obstarají nevídanou bezpečnost. Nová podšívka THERMOCORE ZERO navíc dokonale reguluje pot a poskytuje chladivý efekt pro pocit svěžesti.

Hokejové chrániče ramen Vapor Hyperlite

Chrániče loktů Hyperlite? Užijete si svobodný pohyb

Také u loktů Hyperlite patří k největším přednostem nízká hmotnost – váží jen 250 gramů. Vyznačují se moderním designovým provedením a konstrukcí ze tří na sebe navazujících částí, což zajišťuje pohodlnou pohyblivost do všech směrů, bez jakýchkoli omezení.

Nové lokty zároveň dokonale padnou každému hráči, protože jejich součástí je pohodlný upínací pásek a také zamykací pásek. Oba hokejistovi zaručují stabilitu při všech pohybech během tréninků i zápasů. Samozřejmostí je nová podšívka THERMOCORE ZERO.

Chrániče holení Hyperlite: lehké a přesto bezpečné

Rychlejší a pohodlnější, než si dokážete představit. Holenní chrániče Hyperlite mají pouhých 590 gramů. Nízkou hmotnost pro ně obstarává holenní skelet X-Lite, a to pomocí vyztuženého žebrování a variabilní tloušťky skeletu. I když jsou holeně Vapor Hyperlite maximálně lehké, nemusíte se s nimi bát lehat soupeřům do střel nebo vstřebávat jakékoliv jiné nárazy.

Stejně jako u chráničů loktů, také na holeních najdete speciální upínací pásek, díky kterému zůstanou po celý zápas pevně na svém místě.

Hokejové kalhoty Hyperlite s hromadou nových technologií

Co by to bylo za kolekci spodní hokejové výstroje, kdyby k ní návrháři nepřidali i zbrusu nové hokejové kalhoty.

Kalhoty Vapor Hyperlite váží jen 1 200 gramů, což je jednoznačně řadí k nejlehčím kalhotám pro elitní hráče. Mají v sobě zakomponovaný chránič boků AEROLITE a v oblasti páteře také extra lehkou vložku SHOCKLITE. V kombinaci s chráničem stehen HYPERLITE HD se jedná o neuvěřitelně rychlé a bezpečné kalhoty, které profi hráči poskytnou vše, co potřebuje k pohodlí a nejlepším výkonům.

Pokud vám záleží na tom, abyste používali výstroj s nejlepšími technologiemi i ochranou, kalhoty Hyperlite i všechny chrániče z této řady vás nadchnou.

Kolekci Vapor Hyperlite si klidně přijďte vyzkoušet do některého z Bauer Hockey Shopů, kde vám bude k ruce odborný prodejce.