Nová řada brankářské výstroje Bauer Vapor Hyperlite 2 právě odtajněna!


Čerstvě uvedená a inovovaná výstroj pro profesionální i náročné brankáře z řady Bauer Vapor Hyperlite 2 je konečně k mání. Naslouchali jsme vašim tužbám a právě teď vám přinášíme plody našeho úsilí v podobě vylepšené brankářské hokejové výstroje. A na jaké nové technologie a vychytávky se můžete těšit? 

Jak za chvíli uvidíte, je toho dost! Neztrácejme tedy čas a pojďte s námi seznámit se s 5 produkty z inovované a námi hýčkané řady Vapor.

Brankářská výstroj Bauer Vapor Hyperlite 2

Betony 

Hlavní devizou brankářských betonů Bauer Vapor Hyperlite 2 je bezpochyby jejich nízká váha. S hmotností 2,1 kg jde o vůbec nejlehčí betony Bauer v historii (!). Díky nízké hmotnosti a pružnosti charakteristické pro betony Vapor pro vás bude snazší postavit se po zákroku znovu do postoje a vykrýt prostory pro případnou dorážku.

Hybridní systém opory lýtka zajistí stabilitu v rozkleku a potah ze speciální SL1D3R kůže se postará o maximální odolnost. Navíc potěší, že nenasává vodu a betony tak v průběhu hry netěžknou. Správné postavení kolen během slidování koriguje technologie Stabili-Grip Knee Landing.

Lapačka

Nová lapačka Bauer Vapor Hyperlite 2 se také dočkala odlehčení. Hlavní novinkou ale je technologie Catchgrip+, která eliminuje posouvání rukavice a tím pádem snižuje možnost nechtěného vyklouznutí puku z lapačky. 

Další vychytávkou je nový prostor pro malíček, který vychází ze střihu baseballové rukavice. Dlaň vyztužená pěnou DCT nejen spolehlivě tlumí létající puky, ale zadržuje i mnohem méně vody. Se suchými dlaněmi tak bude chytání mnohem pohodlnější.

Betony, vyrážečka a lapačka Vapor Hyperlite 2

Vyrážečka

Vyrážečka Bauer Vapor Hyperlite 2 přináší výbornou ochranu nejen proti střelám k tyči, ale také vůči záměrnému i nechtěnému osekávání ze strany soupeřů. Vložka na desce vyrážečky ze speciálního CURV kompozitu zvýší akceleraci puků, které se tak rychleji odrážejí pryč z brankoviště. Výsledkem je menší množství dorážek z blízkosti, což potěší vás, spoluhráče, trenéra i nadšené fanoušky.

Icon Chci výstroj Bauer Hyperlite2

Brankářská vesta 

Dominantou brankářské vesty Bauer Vapor Hyperlite 2 je bezpochyby její široký hrudní díl a robustní chrániče ramen. Díky těmto vychytávkám zaberete v brance více místa a soupeřům tak logicky zbyde méně prostoru, kudy procedit puk do branky. Zároveň ale nejste nijak omezeni v pohybu, takže můžete předvádět i akrobatické zákroky.

Nová pěna Bauer Fused Comp na rukávech brankářské vesty zajistí výbornou ochranu nejen před tvrdě vystřeleným pukem, ale tlumí také pády na led a osekávání od soupeřů. Pro lepší hybnost lze navíc horní vrstvu rukávu sundat.

Bauer Vapor Hyperlite 2

Hokejka 

Nároky na brankáře stále rostou. Jedním z klíčových aspektů hry je rozehrávka a práce s holí. Inovovaná brankářská hokejka Bauer Vapor Hyperlite 2 přináší vše, co lze po profi holi chtít. Rozehrávku vám usnadní zkrácená geometrie shaftu Vapor Short Shaft.

O odolnost a snížení hmotnosti hole se postarají karbonová vlákna ACL 2.0 v oblasti příložníku. Tuto technologii doplňují ještě speciální vertikální vzpěry Tri Bridge Air, které umožní použití méně materiálu při zachování výborné odolnosti.

Setkáme se v Bauer Hockey shopu!

Tak na nic nečekejte a vybavte se na novou hokejovou sezónu profesionální brankářskou výstrojí Vapor Hyperlite 2. Pro výběr správné velikosti výstroje a dalších parametrů navštivte naši hokejovou poradnu. Pokud si však chcete vyzkoušet, jak vám chrániče sednou, navštivte nejbližší Bauer Hockey Shop.