Nová řada produktů z kolekce Bauer Supreme Shadow potěší každého gólmana


Jaro je tady a s ním i nová edice Bauer Supreme Shadow – kolekce, která ani na mrazivém ledě nenechá žádného brankáře chladným. A na co že se můžete těšit?

Tak jako vždy jsme si dali záležet a výsledkem jsou opět produkty, na které jsme patřičně hrdí. Pojďme se na ně podívat!

Hokejové betony

Začněme rovnou od podlahy, respektive od ledové plochy. A té v brankovišti kralují hokejové betony.

Hokejový brankář

Betony Supreme Shadow přinášejí spoustu inovací a vychytávek, které vás prostě nemohou nechat v klidu. Například spodní část betonů a jejich Ergo Calf and Pillow – ergonomický tvar, který se plně přizpůsobí vašim nohám. V horní části betonů se zase nachází technologie CURV® Composite Thigh Rise, která se postará nejen o vaše pohodlí, ale hlavně o vaši bezpečnost. V kombinaci s vychytávkou 120-Degree Boot pak tyhle betony – díky rychlému odrazu puku – nedají soupeřům možnost rychlé dorážky za vaše záda. 1:0! Pardon... 2:0 pro vás! Mrkněte schválně na detailní popis těchto betonů a bude vám jasné, proč to pro soupeře skončí debaklem. Opět body — a čisté konto — pro vás.

Lapačka

A teď se podíváme o kousek výš nad led. Ano, správně, na lapačku Bauer Supreme Shadow. Ta potěší velkolepými rozměry, díky kterým vychytáte více střel než s běžnou lapačkou. Že je to nefér výhoda? Ale kdeže! U nás je pochopitelně vše v rámci pravidel. Vy, ani naše výstroj, si přece nepotřebujete pomáhat nepoctivou hrou. A do mantinelů fair play se naše Supreme Shadow lapačka rozhodně vejde. Že je větší? Ano, to skutečně je. Ale nijak nepřekračuje povolené rozměry. Tak proč toho nevyužít?

Brankářská lapačka Supreme Shadow

Škádlení soupeřů ale ponechme stranou a věnujme se raději tomu, s čím tato lapačka konkrétně přichází. Například s dlaní Defense Cloud Tech, která spolehlivě ochrání vaši dlaň, ale navíc efektivně odsaje veškerý pot. A to je pro brankáře v každém zápase velká výhoda – co si budeme povídat.

Vyrážečka

Ve výši rukou ještě chvíli zůstaňme. Poněvadž od lapačky se volně přesuneme ke druhé ruce, které vládne vyrážečka z edice Bauer Supreme Shadow. I v jejím případě se setkáte s pěnou Defense Cloud Tech, která uchová vaši ruku v příjemném pohodlí a skvěle ji ochrání před jízlivými projektily soupeře. Další technologie, které jsme vyvinuli v naší specializované laboratoři, vás navíc uchrání jak před bolestivými zraněními, tak před lacinými góly. S naší vyrážečkou se do hokejových sestřihů s komickým hudebním podkresem zkrátka nedostanete! Na to vás máme příliš rádi.

Hokejová vesta

To nejlepší si ale přece jen necháváme – skoro – nakonec. A tím nejlepším máme tentokrát na mysli brankářskou vestu Bauer Supreme Shadow. Tak jako v případě dříve zmíněných produktů i zde se jedná o majstrštyk z naší dílny. Ne, vůbec nepřeháníme! Protože tahle vesta je jednoznačně ta nejlepší, jakou jsme kdy vyvinuli.

Brankář ve výstroji Bauer Supreme Shadow

Například břišní systém už nemusíte zastrkovat do kalhot, nově jej můžete nechat viset volně přes, aniž by tím jakkoli utrpěla vaše bezpečnost, či dokonce objemnost. Zasuňte si vestu do kalhot, nebo ne. To je jedno. Soupeř se tak, či onak vaší mohutnosti stejně lekne.

Ramenní chrániče si sami uzpůsobíte své postavě tak dokonale jako nikdy dřív, technologie Defense Cloud Tech Sternum se postará o bezpečí vašeho hrudního koše — a vy se klidně můžete do střel vrhat napřímo. S touhle vestou si na vás soupeř prostě nepřijde.

Brankářská hokejka

Na závěr si ještě pochválíme hokejku Bauer Supreme Shadow. A nebude to žádný polibek na rozloučenou... ačkoli pro vaše soupeře vlastně možná ano. Až na ně vyrukujete s holí, kterou si snadno uchopíte v každé pozici, která je bytelná a zároveň lehká – tak to vaše soupeře asi úplně nenadchne. Ale co už – vyhrávat se musí umět. A to vy s naší výzbrojí z této vymazlené kolekce umět budete!