Nové brusle Bauer Supreme Shadow zaujmou revolučním holderem Powerfly


Je to tu! Nové brusle Bauer SUPREME SHADOW byly odtajněny — a právě teď míří na pulty našich Bauer Hockey Shopů a do našeho e-shopu. Na co že se u nich můžete těšit tentokrát?

Brusle Bauer Supreme Shadow

No, je toho hodně! Letošní model Bauer SUPREME SHADOW přináší celou řadu vybroušených inovací, které ale zároveň vhodně doplňuje prvky, komponenty a funkcemi prověřenými z jiných řad a modelů.

Holder Powerfly nově u řady Supreme Shadow

Holder Powerfly na bruslích Bauer Supreme Shadow

Začněme holderem POWERFLY. Ten jsme s patřičným nadšením a – samozřejmě pochopitelnou – pompou představili už loni v souvislosti s novou edicí bruslí Bauer Vapor.

Jedná se o revoluční holder, který disponuje tvrdým předním sloupkem, přičemž zadní je oproti tomu výrazně měkčí a flexibilnější. Přední sloupek vám tak umožňuje se při odrazech do bruslí patřičně opřít, zatímco zadní sloupek vám – díky své pohyblivosti – zase umožní prudší a impulsivní změny směru bruslení. Holder POWERFLY vám tak umožní být na ledě rychlejším, agresivnějším a celkově mnohem nevyzpytatelnějším hráčem, než jakým jste doposud byli. A to je fajn, ne?

Není divu, že se tento holder u Vapor bruslí (dle našich očekávání) osvědčil, a tak nyní přišel ten správný čas umístit jej do další řady bruslí. Naše volba padla na edici SUPREME SHADOW, určenou především pro hráče, kteří preferují silové bruslení. Pokud jste si tuto řadu zamilovali, tak letos budete mít zase o jeden pádný důvod víc, proč si právě tento nejnovější model pořídit.

Špička je pevnější a citlivější

Špička bruslí Bauer Supreme Shadow

Dalším silným lákadlem pro vás určitě bude i nová ERGO CONNECT špička, jejíž tvar jsme kompletně přepracovali a při té příležitosti ji celou náležitě vylepšili. Jak konkrétně? Špička je nyní ještě pevnější, ale zároveň citlivější. Pevnost špičky se tak stará o vaši stabilitu a silnější odrazy při rozběhu na špičkách, zvýšená citlivost vám zase pomůže k intenzivnějšímu procítění pohybu, a tím celkově k efektivnějšímu bruslení.

Icon Chci brusle Bauer Supreme Shadow

Seznamte se s tuhou podrážkou

Podrážka bruslí Bauer Supreme Shadow

Třetím a nepochybně největším tahákem těchto bruslí je ale Carbon CONNECT podrážka. Ta je výrazně tužší, než tomu bývalo u bruslí SUPREME MACH. Ptáte se o kolik? O celých 40 %! Tuhá podrážka vám pomůže zvýšit akceleraci a odrazovou sílu, takže opět budete na ledě o něco... nebo tedy spíše výrazně rychlejší a agresivnější než doposud.

Perfektní šněrování podtrhne váš výkon na ledě

Šněrování bruslí Bauer Supreme Shadow

K silnějším odrazům přispěje i AMP FLEX šněrování. To poskytuje bezkonkurenční přední ohyb pro optimalizaci síly, kterou můžete využít při každém kroku. Také se postará o flexibilitu vašeho kotníku, takže jej můžete ohýbat do stran dle libosti a aktuální situace na ledě.

Celkově je komplexní design bruslí inovován tak, aby jejich tvrdost vydržela pokud možno co nejdéle a brusle tak zbytečně a rychle neměkly. Vlastnosti zpětného odrazu jsou tak uchovávány déle, než bývá obvyklé u jiných bruslí.

Brusle Supreme nabízí nevídané pohodlí

Na závěr ale ještě musíme vypíchnout celkové pohodlí těchto bruslí: skelet je vytvořen z 12K Carbon CURV® Composite, což je osvědčená technologie, díky které jsou brusle tvrdé, odolné, ale zároveň neváží zbytečně více, než by bylo třeba. Díky termoplastickým vlastnostem se navíc brusle postupem času skvěle přizpůsobí tvaru vašeho chodidla.

O vaše pohodlí – a samozřejmě i výkonnost – se rovněž postará kombinace LOCK-FIT PRO vložky a POWERCOIL jazyka. Díky těmto vychytávkám se budou vaše nohy cítit naprosto komfortně; navíc i tyhle vymoženosti vám pomohou k lepším odrazům a větší stabilitě na ledě. Takže je to jasné, ne? Pohodlí a skvělé vlastnosti bruslí u nás vždy spolu úzce souvisí.

Uvidíme se v Bauer Hockey Shopu?

Brusle Bauer SUPREME SHADOW vás potěší svou pevností, tuhostí, výdrží, pohodlím, revolučním holderem... Takže asi nebude třeba znovu a znovu vypichovat, proč a v čem jsou ty brusle pro vás tak skvělé – to by bylo nošení ledu na zimák. Takže na rozloučenou si dovolíme dodat už jen jedno: přijďte se na ně osobně podívat do nejbližšího Bauer Hockey Shopu! Těšíme se na vás.

Icon Najít nejbližší prodejnu Bauer