Nové brusle Vapor Hyperlite 2 přináší nový typ holderu, který nemá obdoby


Nové brusle Bauer Vapor Hyperlite 2 přicházejí – či spíše přijíždějí. Při jejich vývoji jsme opět nezaháleli a výsledkem jsou v rámci aktuálních možností a technologií takřka dokonalé brusle pro rychlé, dravé a hbité hráče. Samostatnou kapitolou je pak špičkový holder Power Fly, který je jedním slovem revoluční a má potenciál stát se historickým milníkem ve světě hokejových bruslí.

Možná je to odvážné tvrzení. Stejně jako je odvážné tvrdit, že tahle brusle je ta nejlepší, jakou jsme doposud vyvinuli. Jenže je to pravda. Mimochodem –  tenhle obrat o našem dosud nejlepším produktu používáme poslední dobou tak často, až začínáme mít strach, aby se z něj v našem podání nestalo klišé. Ale co máme dělat, když se nám desítky let inovací daří poslední dobou tak nádherně zúročovat?

Brusle i hokejka Bauer Vapor Hyperlite 2

Přelomové hokejové brusle. Díky holderu Power Fly

A jednou z našich nejúžasnějších inovací je holder Power Fly. Vyvíjeli jsme jej téměř čtvrtstoletí a zároveň se jedná o první nový holder, který jsme na bruslích změnili po 8 letech. Je tedy jasné, že výsledek musí stát za to. A také že stojí!

Největším průlomem v podání holderu Power Fly je skutečnost, že se oproti jiným současným holderům dokáže ohýbat a reagovat tak na každou změnu vašeho pohybu na ledě. Jak toho docílí? Snadno – zadní sloupek je totiž pružný, takže náhlá střídání směru bruslení, spontánní zrychlení či vrhání se do nečekaných otoček nebylo nikdy jednodušší. Holder Power Fly vás na ledě přemění v nepolapitelnou bestii.

 

Holder Power Fly k dostání i samostatně

Holder Power Fly je natolik revoluční, že si samozřejmě uvědomujeme, že ho ocení i hráči, kteří standardně preferují jiné brusle, než jsou Vapor Hyperlite. A právě proto jsme se rozhodli holder Power Fly zařadit do nabídky jako samostatný produkt.

Přední sloupek holderu je naopak tuhý, a tak se do něj mnohem lépe přenáší při odrazu vámi vyvinutá síla a energie. První kroky, které jsou při prudkém zrychlení klíčové, tak budou přesné a neuvěřitelně stabilní. Přední tuhý sloupek ve finále poskytne možnost nevídané akcelerace, díky které budete u každé klíčové situace na ledě jako první právě vy.

Bližší pohled na brusle Bauer Vapor Hyperlite 2

Navíc jsme holder Power Fly vybavili hyperbolickým můstkem, který při zrychlení stabilizuje rovnováhu, takže každý váš sebeprudší pohyb na ledě bude jistý. To vám umožní podnikat rychlé a nečekané útoky.

Holderu vzdejme hold i za interakci s nožem

Ale to stále není ohledně holderu Power Fly zdaleka všechno! Když už jsme si s ním dali tolik práce, tak jsme si nemohli nevzít do parády i kanálek na ostří. Výsledkem naší péče tak je o neskutečných 50 % lepší interakce mezi holderem a nožem.

Holder si samozřejmě můžete personifikovat i vybráním nože – Power Fly je k dostání s novými modely FLY-TI a FLY-X.

Všechny cesty vedou k holderu

Při vývoji těchto bruslí jsme neponechali nic náhodě – naopak, všechny prvky jsme sladili tak, aby byl výsledek co nejvíce zabijácký. Proto jsme podrážku záměrně vybavili technologií Hyperflex – pevným materiálem, který poskytuje nejen pevnou flexi, ale účinně také tlumí všechny nárazy při dopadu brusle na led. Hyperflex umožňuje naplno a bezbolestně využívat všech přelomových výhod holderu Power Fly. No a vidíte – zase jsme skončili u něj, u té naší revoluční novinky.

Brusle Bauer Vapor Hyperlite 2 v akci

A abyste si všechny klady holderu Power Fly užili na maximum, tak by to asi chtělo, aby brusle byla vyrobená z materiálu, který pořádně vyztuží oblast paty a kotníku, aby tento materiál byl ideálně reaktivní a také by bylo fajn, kdy k tomu všemu byl ještě lehký – co říkáte? Jasně, všechno to tam máte! 3D Lasted Carbon CURV Composite je totiž přesně ten typ materiálu, který všemi těmito potřebnými vlastnostmi disponuje. 

Ideální brusle pro rychlé a hbité hráče

Takže si to shrneme: máme zde revoluční holder Power Fly, který vám umožní impulzivní a nepředvídatelné, ale pro vás samozřejmě pohodlné bruslení. Do toho je zde Hyperflex, který tlumí všechny nárazy při dopadu brusle na plochu a materiál 3D Lasted Carbon CURV Composite, který vaše chodidlo bezpečně zafixuje a přitom pružně reaguje na všechny změny pohybu na ledě. Jsou to prostě ideální brusle pro všechny hráče, kteří si zakládají na rychlém a hbitém bruslení. A to je přesně ten typ hráčů, na které se řada Bauer Vapor těší především.

Icon Chci brusle Bauer Hyperlite 2

Vapor Hyperlite 2 jsou – a asi i po nějakou dobu zůstanou – vlajkovou lodí naší bruslařské nabídky. Protože tohle jsou naše doposud nejlepší brusle. Ano, zase ta fráze... ale znovu se ptáme: co máme říkat jiného, když vám dáváme k dispozici tak vymazlené a technologicky vyspělé brusle?