Posuňte své limity zase o kus dál. Představujeme nové brusle Supreme MACH


Nový model bruslí Bauer Supreme Mach

Neuvěřitelná rychlost, nadpozemská síla při každém skluzu na ledě a schopnost posunout bruslařské výkony hráčů na novou úroveň. To jsou vlastnosti, které vystihují brusle Supreme MACH, vlajkovou loď značky Bauer pro následující hokejovou sezonu. Špičkový model, určený hlavně elitním hráčům, je už nyní k dostání ve všech Bauer Hockey Shopech i na e-shopu.

Návrháři značky Bauer dělali jako každý rok maximum, aby ještě vylepšili elitní modely bruslí z předchozích let. I letos se to povedlo na jedničku: brusle MACH z oblíbené řady Supreme jsou inovované po designové, technologické i funkční stránce.

Rychlost, díky které uniknete soupeřům 

Hokej se rok od roku zrychluje a profi hokejisté potřebují být vždy o krok před soupeři. Proto byl při návrhu bruslí MACH kladen důraz na dosažení maximální rychlosti – dají vám šanci zvítězit v každém závodu o puk a ve vyrovnaných bruslařských soubojích s nimi protihráčům uniknete. To všechno díky dosud nevídané síle při každém odrazu.

Kromě fascinující rychlosti se těšte i na to, že vám model Supreme MACH pomůže prodloužit délku kroku, takže se při bruslení méně nadřete.

Lehčí než kdykoliv předtím

Už předchozí model Supreme Ultrasonic byl výjimečně lehký, u bruslí Supreme MACH se však hmotnost podařilo snížit ještě o dalších 5 %. Důvodem je zcela nový a 3D tvarovaný skelet 12K Carbon Curv Composite. I přes snížení hmotnosti však zůstává zachován nádherný a moderní design.

O dynamičtější bruslařský krok se rovněž postará zdánlivý detail, který ale dokáže divy: šněrování AMP-Flex (Active Motion Performance) s profilem ohybu navrženým přímo pro model Supreme MACH.

Bod ohybu (flexu) šněrování se nachází mezi druhým a třetím poutkem, což hráči zajišťuje zhruba o 15 % lepší využití energie, a tedy i dynamičtější bruslařský krok.

Lépe padnoucí špička

Návrháři u nejnovějšího modelu z řady Supreme zapracovali také na špičce brusle, která je nyní o něco širší. Díky tomu hráči zajistí maximální pohodlí hned od prvního použití.

Třešničkou na dortu těchto našlapaných bruslí je výstelka LOCK-FIT PRO, jazyk POWERCOIL pro lepší výbušnost na ledě a také holder TUUK LIGHTSPEED EDGE, oblíbený pro svou lehkost, tuhost a praktické vyndávání nožů. Nemluvě přirozeně o nadčasovém a působivém designu, na který jste u série Supreme zvyklí.

Zkrátka a jednoduše: s bruslemi Supreme MACH budou vaše výkony zase o skluz lepší. Doporučujeme je všem profíkům, kteří se na ledě chtějí každý den zlepšovat a chtějí k tomu využívat nejlepší technologie moderní hokejové výstroje.

Pokud budete mít k bruslím Supreme MACH jakékoliv dotazy, rádi vám je zodpovíme online i v našich Bauer Hockey Shopech.