💥 THE HYPE IS BACK! 💥

PROZKOUMEJ VAPOR HYP2RLITE BRUSLE & HOKEJKY 

Poznejte nejlehčí rukavice Vapor Hyperlite i další nové modely od značky Bauer


Také letos se elitní i výkonnostní hokejisté dočkali nových hokejových rukavic z oblíbené řady Vapor. Zaujmou spoustou technologických i designových vylepšení, a to napříč věkovými kategoriemi. Největší pozornost se upíná k profesionálním rukavicím Vapor Hyperlite, ale uniknout by vám neměly ani nižší modely.

Kdo už nějakou chvíli hraje hokej, dobře ví, jak důležité jsou pro skvělé výkony na ledě kvalitní rukavice. Proto návrháři Baueru vrhli veškeré úsilí do toho, aby byly modely z nové řady Vapor ještě lehčí, pohodlnější a praktičtější než kdykoli předtím.

Vapor Hyperlite aneb nejlehčí rukavice na trhu

Bauer neustále snižuje hmotnost hokejové výstroje a platí to také o rukavicích. Nový model Vapor Hyperlite, vyrobený na míru profesionálním hokejistům, tak váží pouhých 265 gramů a jedná se o nejlehčí rukavice na trhu.

Rukavice Hyperlite si můžete pořídit ve variantách Senior, Intermediate i Junior a také v několika barevných provedeních. Poskytují nevídaný komfort, padnou jako ulité a nabízí stejné možnosti nastavení a přizpůsobení jako předchozí model 2X PRO.

Speciální pozornost návrháři zaměřili na ochranu zdraví hráčů – na hřbet ruky přidali pěnu DC TECH a součástí rukavic je nově i tvarovaná destička SHOCKLITE. Díky těmto vylepšením se ochrana zvýšila o parádních 25 %.

Potěší vás také nová dlaň DURACONNEKT, která je doplněná měkkou výstelkou Nanosense v prstu. Dlaň je o 30 % odolnější a zajistí vám skvělý cit pro hokejku. Navíc u juniorské varianty jsou dlaně barevné, takže s nimi každý mladý hokejista na první pohled zazáří. Těšte se i na podšívku THERMOCORE Zero, výborně likvidující pot i zápach během celého utkání nebo tréninku.

Rukavice Vapor Hyperlite nadchnou především elitní hokejisty, ale pokud hrajete na nižší úrovni a chcete používat nejmodernější výstroj, budou skvělou volbou i pro vás.

Rukavice 3X PRO poskytují zážitek elitní úrovně

Také výkonnostním hráčům značka Bauer vyrobila rukavice přesně pro jejich potřeby. Nesou název Vapor 3X PRO, jsou cenově dostupné a pyšní se zúženým střihem nebo tím, že poskytují zážitek elitní úrovně. Maximální komfort a ochranu elitní úrovně zajišťují společně pěna dvojí hustoty HYPERLITE HD a do detailu promyšlená PE vložka. Nechybí ani dlaň PRO PALM, která výborně odolává opotřebení a pomáhá pohodlnějšímu držení hokejky.

Tento model navazuje na svého předchůdce 2X a je dostupný ve variantách Senior, Intermediate i Junior.

Model Vapor 3X? Čekejte měkké spojení s hokejkou

Pokud hrajete hokej poloprofesionálně nebo rekreačně a nechcete do výstroje investovat velké peníze, pak vás potěší, že součástí nové řady rukavic Vapor je i model 3X. Tyto rukavice nahrazují předchozí model X2.9 a výborně vám padnou hned při prvním nasazení. Jsou vyrobené ze směsi síťoviny a PU kůže, tedy ze stejného materiálu jako elitní rukavice Hyperlite.

Model 3X vás zaujme i kvalitní dlaní TAKTILE s upraveným designem vzoru nebo vložkou Nanosense a výstelkou THERMOMAX SUB v prstech. Dlaň TAKTILE poskytuje i neuvěřitelně měkké spojení s hokejkou. Tyto rukavice si můžete pořídit ve variantách Senior, Intermediate i Junior. Juniorská varianta je – stejně jako další dva modely – obohacená o efektní barevnou dlaň.

Rukavice Vapor Hyperlite, Vapor 3X PRO i Vapor 3X si už nyní pořídíte ve všech Bauer Hockey Shopech i na e-shopu. Když budete mít k rukavicím jakékoliv dotazy, naši odborníci vám poradí online i přímo na prodejnách.