Právě zveřejněná řada Bauer Supreme Mach oblékne hned 4 generace hráčů


Nová kolekce Bauer Supreme Mach je tady! A s ní i větší množství nové hokejové výstroje hned pro 4 věkové kategorie – seniorskou, juniorskou, intermediate a Youth.

Zajímá vás, o jaké konkrétní produkty, se jedná? Inu – o rukavice a kalhoty, ale i chrániče ramen, lýtek a loktů. Tohle všechno v rámci řady Bauer Supreme Mach najdete během tohoto léta na pultech Bauer Hockey Shopů i v našem e-shopu.

Malý kluk si obléká hokejovou výstroj Bauer

Tahle hokejová výstroj Bauer není pro nenáročné

Kolekce splňuje vše to, proč a za jakým účelem vznikla – tedy přinášet všem profi a nadějným mladým hráčům prvotřídní hokejové vybavení. Řada Supreme sice možná není úplně nejdostupnější, ale dospělý profi hráč nebo talent, který si pomýšlí na budoucí kariéru, nemůže nezajásat. V rámci kolekce totiž přichází celá řada základní výstroje, která je odolná a vydrží roky. 

Tedy... minimálně v případě seniorů tomu tak je, neboť dospěláci už příliš nerostou. Ale dokonce i kalhoty kategorie Youth disponují praktickou funkcí prodloužení délky, takže pár centimetrů, o které váš kluk či mladý muž povyroste, určitě zvládnou. A vydrží o nějakou tu třetinu déle. Takový menší teaser.

Hokejové chrániče, co vás nebrzdí 

Ale zpátky k hlavní myšlence: pokud bychom měli uvést jednoho společného jmenovatele (a to teď nemyslíme doslova), který všechnu výbavu v rámci této kolekce spojuje – od kalhot přes rukavice po ramena – tak to bude určitě mix ochrany a flexibility. Řada Supreme Mach vám skutečně nabízí produkty, které vás či vaše nadějné děti maximálně zabezpečí, ale zároveň byly vyvinuty s cílem, aby ochranné prvky nezabily pohybové dovednosti hráčů. A přesně to se nám podařilo výborně vyvážit.

Samozřejmě to nebylo jednoduché, ale když roky poctivě vyvíjíte technologie a máte za sebou desítky let zkušeností, vždycky nakonec tu správnou cestu najdete. Třeba CURV Composite nás stál spoustu práce a času, ale vyplatilo se. Díky němu máme po ruce materiál, který je lehký i pevný zároveň. My jej tedy obecně rádi používáme takřka kdekoli, ale zrovna pro tuto konkrétní kolekci nám přišel jako stvořený. Proto jej naleznete téměř u každého Supreme Mach produktu. 

Chytré technologie, které vás hýčkají

Ale jenom CURV Composite by samozřejmě nestačil. Třeba rukavice jsme proto vybavili novými dlaněmi, manžetami a speciálními, několika vrstvovými pěnami, díky čemuž jsme dosáhli oné kýžené kombinace bezpečnosti a ohebnosti.

Mladý hráč si obléká hokejové chrániče

Kalhoty a chrániče ramen a loktů zase dostaly technologii Active Motion Protection, která přirozeně kopíruje pohyby hráče. Každý produkt zkrátka a dobře vždy disponuje nějakou funkcí či technologií, která šikovně propojuje bezpečí a pohyblivost. O co konkrétně se u toho či onoho produktu jedná, samozřejmě naleznete v popisech jednotlivých částí výstroje.

Pro malé hokejisty cokoliv

Výstroj Bauer Supreme Mach je k dostání ve čtyřech kategoriích – seniorské, juniorské, intermediate a Youth. A na tu posledně jmenovanou jsme obzvlášť pyšní. Při jejím vývoji jsme vůbec nešetřili a narvali jsme do ní všechny technologie, kterými obvykle vybavujeme spíše produkty pro starší a zkušenější věkové kategorie. Výsledkem proto tedy je prvotřídní mládežnická výbava, které malé hráče nejen ochrání, ale umožní jim procítit každý pohyb na ledě, takže si mohou vychutnat každou hru či trénink na maximum.

Jestli teď kvůli této výstroji budete muset svého kluka každý večer z ledu vyhánět, tak nám, prosím, nemějte za zlé, že my z toho budeme mít opravdu velkou radost.

Icon Chci výstroj Bauer Supreme Mach

Uvidíme se v Bauer Hockey Shopu?

Dost ale bylo řečí, je čas jednat. Běžte na náš e-shop, projeďte si všechny nové produkty z kolekce Supreme Mach a naplňte jimi své košíky! Nebo byste si snad raději výstroj nejdříve osobně prohlédli a případně vyzkoušeli? Žádný problém! Přijďte za námi do nejbližšího Bauer Hockey Shopu. Těšíme se na vás.