Daruj hokej aneb Jak potěšit každého hokejistu pod vánočním stromečkem


Máte v rodině hokejistu? Tak to budete mít letos s vánočními dárky snadné! S naším sortimentem můžete darovat hokej malému i dospělému hráči a rozsvítit mu obličej štěstím přímo pod stromečkem. A z čeho že můžete vybírat?

 

Inspirujte se naším seznamem, který jsme vytvořili speciálně pro letošní Vánoce. Tento rok totiž byl na přelomové produkty, moderní inovace a rozmanité (staro)nové řady vyloženě štědrý, takže – jak sami uvidíte – máte spoustu skvělých možností, co vybrat.

1. Vsaďte na evergreen a pořiďte vaší hvězdě hokejku. Nebo rovnou brusle!

Protože brusle jsou sázkou na jistotu, je to jasná win-win volba: A) nové brusle nadchnou každého hokejistu; B) nové brusle seženete snadno. Stačí jen znát velikost chodidla hokejisty, pro něhož dárek bude. Pokud je příjemce vašich bruslí dospělý, tak to bude easy jak dorážka z metru do prázdný – stačí jenom nenápadně vyzvědět konkrétní číslo a brusle můžete objednat klidně na e-shopu jako jakýkoli jiný dárek. 

Jestli je ale váš hokejista ještě malý kluk či mladý muž ve vývoji, tak bude výběr možná o něco složitější, protože je nutné vzít v potaz, že mladá hokejová chodidla stále rostou. Proto možná raději začněte tím, že si projedete našeho průvodce světem výběru bruslí – pro jistotu, ať neuděláte nějakou botu.   

Brusle Bauer

Pokud si ani po přečtení našeho průvodce na výběr bruslí netroufáte, nebo budete kvůli (před)vánočnímu shonu vybírat dárek na poslední chvíli – a že taková situace nastat může, to známe všichni – vsaďte na jistotu jistot a kupte hokejku. Nebo rovnou hned několik holí. A jestli chcete obdarovanému udělat obzvlášť radost, tak mu pořiďte zbrusu novou hokejku PROTO R s bórovými vlákny. Aktuálně na této planetě lepší hokejku neseženete, takže jako luxusní dárek splní svůj účel dokonale.

Icon Chci darovat hokejku Bauer

 

2. Hokejové tréninkové pomůcky

Další možností, jak pojmout výběr hokejového dárku, je podívat se do naší nové kategorie tréninkových pomůcek. Ta nabízí celou řadu skvělých vychytávek a hromada z nich vysloveně aspiruje na opravdu podařený a překvapivý vánoční dárek. A co konkrétně v této sekci najdete?

  • Tréninkové konstrukce na stickhandling. Umožňují sestavení různých tréninkových drah. Ty pak hráč může zdolávat s míčkem nebo pukem. K dostání je i elektronická sada, která hokejistovi po tréninku dodá data, na základě kterých může vyhodnotit, jak mu trénink šel.
  • Střelecké desky a plochy. Jejich rozložením a sestavením si hráč může třeba doma na zahradě, ale dokonce i přímo u sebe v obýváku vytvořit improvizované tréninkové hřiště. Povrchy desek a ploch jsou různé a některé i neskutečně důmyslné; můžete dokonce pořídit i imitaci ledové plochy. A který hokejista by nechtěl okusit atmosféru zimáku – a přitom být stále doma, že?
  • Trenažéry bruslení. Přímo v domácím prostředí – a to doslova – může hokejista vybalit bruslící pás, nasadit speciální boty a simulovat bruslení ze strany na stranu. Kromě stability pomáhají tyto bruslicí tréninky značně zlepšit i hráčovu fyzičku. Trenažéry jsou navíc díky kufrovému balení praktické na cesty. Dále v této podkategorii můžete sehnat balanční desky.
  • Nahrávače puků. Lze je použít jak na hřišti jakéhokoliv povrchu, tak i na ledové ploše nebo střeleckých deskách či plochách. Ideální pro sólové tréninky střelby či přihrávek.
  • Střelecké plachty a terče na hokej. Další pomůcky pro praktické a zábavné tréninky střelby.
  • Sportovní radary. Umožňují měření síly a rychlosti střelby. A jak známo: hráč, který své výkony měří a analyzuje, se zlepšuje více než ostatní!

Samozřejmě zde najdete i další tréninkové pomůcky, které každý hokejista ocení. Například branky.

Mladý muž trénuje s konstrukcí na stickhandling; v pozadí hokejová branka s terči

Výhodou je, že všechny tréninkové pomůcky lze vzájemně kombinovat a různě propojovat. Hráč si tak může ze střeleckých desek sestavit hřiště, umístit na něj branku a k té připevnit sadu terčů. Dárek z této kategorie prostě bude trefa do černého. 

Icon Chci darovat tréninkové pomůcky

3. NHL Merch

Trefou do černého nepochybně bude i některý dárek z kategorie NHL Merch. Ať už vyberete čepici, tričko nebo mikinu, tak to bude 100% úspěch, protože NHL – tu má prostě rád každý hokejista. Jenom si prosím před výběrem dárku zjistěte, kterému týmu obdarovaný fandí.

Mladá žena má na sobě oficiální NHL merch v podobě trička

Icon Chci darovat NHL merch

4. Originální Bauer oblečení

Váš průzkum selhal a vy stále nevíte, komu váš hráč fandí – ale dárku v podobě oblečení s hokejovou tematikou se přesto vzdát nechcete? Tak darujte stylové Bauer oblečení! Nabízíme totiž vše — a zdaleka nejen na zimáky: od čepic přes mikiny až po kalhoty a šortky. U nás můžete pořídit dokonce i značkové ribano. Prostě vše od hlavy až k patě.

 

Icon Chci darovat Bauer oblečení

5. Dětské hokejky Mystery Minies

Pro děti jsme si letos připravili opravdový dárkový hit. Ten má podobu malých, 50 cm dlouhých hokejek Mystery Minies. Všechny jsou tajemně zabalené v designovém, neprůhledném obalu, takže nejen že váš malý velký hráč nebude do poslední chvíle vědět, jakou konkrétní hokejku dostal, ale dokonce to nebudete vědět ani vy! Je to jak účinná prevence neopatrného prořeknutí se ještě před Štědrým večerem, tak tímto dárkem navíc u stromečku vyšponujete vánoční atmosféru na maximum, protože očekávání při rozbalování se bude moci krájet.

Hokejisté testují hokejky Bauer Mystery Minies 

A jaké konkrétní edice hokejek budou v tajemných dárkových baleních k mání? Nejnovější topovka PROTO-R, mírovky ZEGRAS HYPERLITE 2 a CAUFIELD SYNC, design vzešlý ze spolupráce BAUER-NASHER a nebo kus historie v podobě EASTON SYNERGY. Zkrátka samé voňavky. S tímto dárkem u svého malého hráče zaskórujete – a on zas bude s chutí skórovat pro změnu na ledě.

Icon Chci darovat hokejky Mystery Minies

6. Dárkové poukazy

Jste na konci seznamu potenciálních hokejových dárků, ale stále nevíte, co vybrat? Tak pořiďte starý dobrý dárkový poukaz v hodnotě 1 000, 2 000 nebo 5 000 Kč. Váš hráč si u nás vybere, co bude chtít – a vy budete mít vystaráno. S dárkovým poukazem prostě nešlápnete vedle. Tak šťastné a hokejové!

Icon Chci darovat dárkový poukaz