Nedělejte kompromis. Stroje Bauer ProSharp posunou vaše bruslení na novou úroveň


Stroj na profilování a broušení bruslí Bauer ProSharp

Jak být stále o krok před soupeři, když se hokej každým dnem zrychluje a rozhodují detaily? Vaše výkony může posunout špičkové broušení a profilování nožů na profesionálních strojích Bauer ProSharp. Využijte „povolený doping“ při bruslařských soubojích a poznejte rozdíl! 

Díky unikátnímu skeneru Bauer Game Fit si nejprve vyberete skvěle padnoucí model bruslí, včetně ideálních náhradních nožů. Tím to ale nekončí. Abyste pravidelně podávali co nejlepší výkony, zajistí pro vás Bauer také efektivní broušení a profilování na strojích Bauer ProSharp.

Co je profilování aneb proč běžné broušení nestačí

Pokud hrajete hokej, určitě si necháváte pravidelně brousit brusle. Ale věnujete pozornost i profilování nožů? Pomocí profilování expert přizpůsobí tvar nože na míru konkrétnímu hráči, a to tak, aby hokejista získal výhodu při bruslení.

Díky správnému profilu se dostanete rychleji k puku, zlepší se vaše obratnost a můžete těžit i z lepší rovnováhy. Jestliže vám vyhovuje menší kontakt s ledem a potřebujete dosáhnout co největší obratnosti, budete potřebovat nůž s menším poloměrem. Když naopak chcete přenést více síly do každého odrazu a zajistit lepší rovnováhu, hodí se vám spíše nůž s širokým poloměrem.

Stroje Bauer ProSharp pro vás obstarají profil na míru, a to bez ohledu na typ bruslí a na vaši výkonnostní úroveň. Profilování nožů je vhodné pro všechny hráče, využít ho můžete tedy i pro dětské hokejové brusle.

Vyberte si ze tří profilů

Při hledání ideálního profilu nožů rozhoduje pozice hráče (útočník, obránce, brankář), jeho výška a váha i styl bruslení. Stroje Bauer ProSharp umí vytvořit tři různé předdefinované profily pro hráče a dvě varianty profilů pro brankáře.

Quad – profil je vhodný pro hráče se silovým odrazem. Umožňuje rychlou změnu směru a výbušnější starty.

Zupperior – profil navržený pro rychlost a obratnost. Poskytuje mírný náklon dopředu, tím pádem i agresivnější styl bruslení.

Ellipsse – dynamický profil kombinující sílu a obratnost, který zaručuje lepší kontakt s ledem napříč zónami nože.

Nože si nechte profilovat třikrát ročně

Jak postupovat, aby vám profilování přineslo maximální užitek? Vždy své brusle svěřte do péče expertů, kteří mají k dispozici špičkovou techniku. Ideálně si nože nechte profilovat třikrát ročně – na začátku sezony, uprostřed sezony a před začátkem play-off.

Na brusle je zároveň nejlepší využívat jednu profi brusku ProSharp, kombinování více brusek by totiž mohlo snížit přesnost profilování. Abyste profil nezničili, vyhněte se také broušení na ručních bruskách.

Správné broušení je alfou a omegou hokeje

V dnešním hokeji záleží na každém detailu, a tak je broušení a profilování bruslí důležitější než kdykoliv předtím. Správně nabroušený nůž by se měl při odrazu zaseknout do ledu a měl by umožňovat snadné zatáčení i perfektní skluz při maximální rychlosti. Platí, že čím víc času strávíte na ledě, tím budou vaše nože tupější.

Vyzkoušejte profilování ve třech Bauer Hockey Shopech

Udělejte důležitý krok ke zlepšení svého bruslení a přijďte do jednoho ze tří Bauer ProSharp Service Center, která najdete v Praze, Brně a Českých Budějovicích.

Proškolení experti pro vás zajistí profesionální broušení i profilování bruslí. Přímo na místě si můžete zapůjčit předprofilované nože a vyzkoušet, který profil vám nejvíc vyhovuje.

Investujte do kvalitní brusky pro svůj tým

Jste majitelem hokejového klubu a chcete svým hráčům dopřát ten nejlepší servis jejich vybavení? Provozujete lední stadion a chcete bruslařům nabídnout maximální zážitek z bruslení? Pořiďte si vysoce kvalitní brusku ProSharp, včetně náhradních dílů. Vybírat můžete z široké nabídky všech typů brusek ProSharp, jejichž oficiálním distributorem pro Českou republiku je společnost ALL SPORTS a.s. 

Pokud brusku ProSharp již vlastníte, využijte služeb našeho autorizovaného servisního centra v Praze Holešovicích. Postaráme se o to, aby vám bruska sloužila efektivně a co nejdéle. Nevíte-li si rady s výběrem vhodné ProSharp brusky pro vaše potřeby, rádi vám poradíme. Neváhejte se obrátit na našeho specialistu.